4 2

CRIOLIPOLIZA

linia
Kształtowanie sylwetki,
Kształtowanie kończyn, pośladków i brzucha,
Odzyskiwanie sylwetki po porodzie,
Skutecznie eliminuj rozstępy,
Redukcja cellulitu,
Redukcja tkanki tłuszczowej,
Poprawia wiotkość skóry,

Criolipoliza – Opis

Usuwanie uporczywej tkanki tłuszczowej z niektórych obszarów ciała wydaje się niekiedy niemożliwe. Nowoczesne salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej oferują jednak profesjonalne zabiegi, które pomagają zlikwidować ją z takich miejsc, jak brzuch, uda czy pośladki. Jednym z takich zabiegów jest krioendermologia.

Specjalne urządzenie, SHC-2, wykorzystuje stałą niską temperaturę (co najmniej -8 stopni Celsjusza), co powoduje uszkodzenie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej ochronie skóry i naskórka przez zastosowanie specjalnej membrany.

Zasada działania jest bardzo prosta – specjalna głowica zasysa odpowiednią ilość skóry, ograniczając przepływ krwi, a z drugiej strony, wytwarzając stałą, niską temperaturę. W momencie, gdy naskórek i skóra są chronione przed odmrożeniem, to tkanka tłuszczowa, będąc o wiele wrażliwszą na niższe temperatury, ulega uszkodzeniu i apoptozie (jak w przypadku normalnej „wymiany” obumierających komórek w organizmie). Powstałe w ten sposób kryształki trójglicerydów, jako czynnik niepożądany w układzie limfatycznym, do którego są uwalniane, zostają naturalnie usunięte przez organizm. Zabieg proponowanym sprzętem bowiem uruchamia w ciele naturalne procesy pozbywania się uszkodzonych adipocytów.

Skuteczność tego urządzenia do krioendermologii jest zapewniona m.in. właśnie dzięki utrzymaniu stałej, niskiej temperatury przez około 50 do 60 minut. Fakt, że można zastosować przy jednym zabiegu do czterech głowic, umożliwia symetryczną redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie. Tam, gdzie laser mógłby pozostawić mało estetyczne ślady, SHC-2 skutecznie eliminuje tłuszcz, pozostawiając skórę nieuszkodzoną, za to ujędrnioną.

Jak to działa?
linia
1
8

CRIOLIPOLIZA jest zabiegiem opracowanym do redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i może wynosić -100C (preferowana -8 stopni). Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trój-glicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury -80C przez czas nie mniejszy niż 50-60 minut. Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.
W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np.dwie głowice okolice brzucha i dwie głowice na udach (cztery głowice pracują równolegle).

Wyposażenie

Główki do zabiegów kriogenicznych – 2 szt.
Badanie czynności serca – 1 szt.
Zacisk pomiarowy tłuszczu – 1 szt.
Skala pomiaru – 1 szt.
Przełącz klucz – 2 szt.
Instrukcja obsługi – 1 szt.
Lejek do wody – 1 szt.
Króciec odpływowy – 1 szt.
Przewód zasilający – 1 szt.
Pierścień gumowy – 8 szt.
Uchwyt – 1 szt.
Opakowanie metalowe – 1 szt.
Filtr gąbkowy (10)
Rękojeści RF – 2 szt. (opcjonalnie)
Uchwyt kawitacyjny – 1 szt. (opcjonalnie)

10

Dane techniczne

Moc wejściowa – 1800 W
Ciśnienie w mrożonej głowicy  – 0-100kpa
Energia RF – 1-50J / cm2
Energia kawitacji – 1-70J / cm2
Częstotliwość – RF 10M
Częstotliwość kawitacji – 40K
Ilość uchwytów zabiegowych 5 jednostek (opcjonalnie)
Rozmiar ekranu dotykowego – 10,4 cala
Temperatura – (-15 ;-5 ℃ )
Układ chłodzenia – Półprzewodnikowe chłodzenie + chłodzenie wodne + chłodzenie powietrzem
Wymiar – 43*40*120 cm
Waga netto 36 kg
Specyfikacja bezpiecznika Ø5 × 25 10A
Moc AC220V ± 10%, 10 A, 50 Hz / AC110V ± 10% 10 A, 60 Hz

 

Potrzebujesz więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania