Pico laser 4 1

PICO – LASER PIKOSEKUNDOWY

Usuwa powierzchniowe i głębokie zmiany pigmentacyjne
Usuwa tatuaż – wszystkie kolory
Usuwa makijaż permanentny
Dokonuje nieablacyjnej rewitalizacji skóry
Redukuje zmarszczki
Redukuje blizny potrądzikowe
Redukuje rozstępy
Pico laser 3
Pico laser 1
Pico laser 2

Laser do usuwania tatuażu – Opis

linia
Współcześnie tatuaż jest jedną z najpopularniejszych metod zdobienia ciała. Zdarza się jednak, że wzory są nietrafione, nieumiejętnie wykonane lub też z biegiem lat ich właściciel najzwyczajniej chce się ich pozbyć. Do niedawna jeszcze usuwanie tatuażu kojarzone było nie tylko z nieco bolesnymi, ale też szpecącymi zabiegami, po których zostawały nieestetyczne blizny.
Z drugiej strony rozstępy są powszechnym rodzajem uszkodzenia skóry, wynikającym najczęściej z ciąży, szybkiego przyrostu masy tłuszczowej lub mięśniowej (u osób, które intensywnie ćwiczą na siłowni). Są one często powodem kompleksów i braku pewności siebie w różnych sytuacjach, szczególnie gdy pojawia się konieczność odsłonięcia ciała tam, gdzie one występują. Obok rozstępów często pojawiają się różnego rodzaju blizny, czy to po wypadkach, trądziku, czy też powstałe w wyniku operacji chirurgicznej.
W każdym z tych przypadków jednak jest możliwość pozbycia się niechcianych „śladów” na skórze. Laser do usuwania tatuażu, jak i blizn czy rozstępów przeszedł głęboką ewolucję i dzisiaj zabiegi tego typu sprzętem nie powodują już tak dużego dyskomfortu, a także nie pozostawiają praktycznie żadnych śladów.
Prezentujemy Państwu laser pikosekundowy, którego działanie oparte jest na ultrakrótkich impulsach wiązki, a także działaniu mechanicznym. Dzięki temu do działania pobudzone są fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. Wykorzystanie tej technologii gwarantuje efektywną stymulację organizmu do produkcji tych dwóch rodzajów białek, dzięki czemu skóra odzyskuje swoją elastyczność i jędrną strukturę, a tym samym – młody wygląd. Laser pikosekundowy PICO SP-2 wykorzystuje technologię Skupionego Plastra Miodu, dzięki czemu udaje się uzyskać efekt wakuolizacji skóry. To zaś zapewnia odpowiednią ochronę jej powierzchni przed uszkodzeniem.
Rozwiązanie to skutecznie oddziałuje na tatuaże i przebarwienia, rozbijając pigment niemal bez uszkodzenia tkanki. Tym samym negatywne efekty zabiegu pozostają praktycznie niewidoczne. Dzięki laserowi pikosekundowemu pigment zostaje z dużą siłą rozbity na drobne cząsteczki, co z kolei ułatwia organizmowi wchłanianie i wydalanie go. To zaś gwarantuje dużo mniejszy obrzęk, który może pojawić się po zabiegu.
Z drugiej strony wąska, skoncentrowana wiązka lasera stosowana na uszkodzenia skóry pobudza w niej naturalne procesy regeneracyjne. Stymulowane włókna kolagenowe zaczynają efektywnie pracować, doprowadzając do skutecznej „naprawy” skóry. To zaś pozwala na skuteczną eliminację blizn i rozstępów.
Jak to działa?

PRZEBARWIENIA

Laser Pikosekundowy PICO SP-2 to technologia pikosekundowa z ultrakrótkim impulsem oraz działaniem mechanicznym jak żadna inna pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za elastyczność i strukturę skóry, zapewniając jej młody wygląd. Laser Pikosekundowy PICO Sp-2 działa na skórę właściwą, pozostawiając warstwę zewnętrzną nieuszkodzoną, dzięki czemu nie dochodzi do zmian pozapalnych czy bliznowaceń.

BLIZNY I ROZSTĘPY

Laser Pikosekundowy PICO SP-2 to idealny laser by pozbyć się szpecących blizn czy rozstępów. Wiązka lasera w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób dociera do uszkodzonej tkanki pobudzając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki zastosowaniu technologii fotomechanicznej nie dochodzi do przegrzania skóry, a działając ultrakrótkim impulsem mamy zapewnione skuteczne pobudzanie włókien kolagenowych odbudowujących strukturę skóry. Discovery Pico to gwarancja szybkiego procesu rekonwalescencji oraz brak przebarwień pozapalnych.

TATUAŻ I MAKIJAŻ PERMANENTNY

Laser Pikosekundowy PICO SP-2 to laserowa rewolucja w zakresie usuwania tatuaży i nieudanego makijażu permanentnego. Jeszcze żaden laser nie rozbijał pigmentu barwnika na tak drobny pył jak w przypadku PICO SP-2. Dzięki takiemu rozwiązaniu barwnik jest znacznie szybciej usuwany z organizmu, a usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuję przy zmniejszonej ilości zabiegów i całkowicie bezpiecznie.

Głowice zabiegowe

Laser pokosekundowy PICO SP-2 może być wyposażony w 4 głowice zabiegowe :

1) Głowica 532nm może usunąć powierzchowny pigment w okolicy oka, taki jak znamię, znamię, plamka kawy, tatuaż w kolorze czerwonym i zmiany naczyniowe, rumień. 

2) Głowica 1064 nm może usuwać pigment warstwy skóry właściwej w twarzy i ciele, taki jak znamię, tatuaże, plamka kawy, kolor niebieski i czarny.

3) Głowica 585nm (opcjonalna) może usunąć powierzchowny pigment w okolicy oka, taki jak znamię,  plamka kawy, tatuaż w kolorze czerwonym i zmiany naczyniowe, rumień. Bardziej nadaje się do ciemnego koloru skóry.

4) Głowica 650nm (opcjonalna) może usunąć tatuaż w kolorze zielonym i tatuaż w niebieskim kolorze.Dane techniczne

 

Typ – Laser PICO-2 ND:YAG

Energia – 800 mJ (532nm); 1600mJ (1064nm)

Głowice – 1064nm, 532nm, (650nm, 585nm opcjonalnie)

Czas trwania impulsy – 2000ps

Rozmiar plamki – 2-10mm

Wymiary – 90*45*120cm

Waga – 113kg

 

Zestaw zawiera

Urządzenie główne,

Głowica frakcyjna FOCUS (1064nm, 532nm)

Instrukcję obsługi,

Gwarancję 12 m-cy,

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

Profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem

Uruchomienie i dowóz na terenie Polski,

 

Potrzebujesz więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania