laser mały

SUPER DERMA PEN 4.0 – mezoterapia mikroigłowa

linia
Ujędrnianie skóry
Poprawa zmarszczek
Poprawa blizny na powierzchni i głębokiej blizny
Rozjaśnianie skóry
Intuicyjny ekran, trzy tryby pracy

SUPER DERMA PEN 4.0 – Opis

Pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Stymuluje tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny powodując, że skóra staje się jędrna, blizny są stopniowo są spłycane, a zmarszczki wygładzone. Jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Jednoczesne nakłucie i podanie preparatu z substancjami aktywnymi zapewnia maksimum efektów.

Jak to działa?

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy aż 9 pulsujących igieł zastosowana w urządzeniu DERMA SUPER PEN 4.0 sprawia, że w czasie jednej sekundy skóra nakłuwana jest aż 1800 razy. Większa liczba nakłuć w jeszcze krótszym czasie zapewnia szybszy czas gojenia oraz zwiększoną efektywność zabiegu.

Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Pozwalają również na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych o właściwościach liftingujących,  nawilżających i odżywczych.  

Najwyższe bezpieczeństwo !

 

DERMA SUPER PEN 4.0 pozwala na wyjątkowo dokładny dobór  głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) sterowany  cyfrowo. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły. 

Zabieg DERMA SUPER PEN 4.0 wykonywany jest przy użyciu jednorazowych kartridzy  zawierających 9 molibdenowych(materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych), sterylnych mikroigieł, o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Dodatkowo są wyjątkowo cienkie i wytrzymałe, co zapewnia maksymalny komfort w trakcie zabiegu, dodatkowo wykluczając ryzyko pojawienia się jakichkolwiek reakcji alergicznych.

Dzięki temu zabieg mikronakłuwania skóry przy użyciu  DERMA SUPER PEN 4.0 wyróżnia się nieznaczną inwazyjnością.  Gwarantuje  pacjentowi pełne bezpieczeństwo, wyraźnie skracając czas jego powrotu do codziennych czynności. 

 

 

Certyfikaty

Certyfikat CE
Certyfikat ISO13485,
Certyfikat Medical CE/ISO13485/RoHS/PSE

 

 

Dane techniczne


  • Typ: system 9 igieł do elektroporacji
  • RPM: poziom 1: 4000, poziom 2: 4500, poziom 3: 5000Elektroporacja: 5 poziom
  • Ilość nakłuć: 1800 nakłuć/sek
  •  Napięcie: Adapter DC 12V,
  •  Rozstaw igieł: 33Gpter DC 12V, 1A
  •  Wight: 95g

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania