Laser mikroigłowy urządzenie - LM INVEST

Mikroigłowy RF urządzenie – PIN XL

linia
Głęboki lifting twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha,
Usuwanie rozstępów,
Usuwanie blizn potrądzikowych,
Poprawa gęstości skóry
Likwidacja obrzęków oraz cieni pod oczami
Poprawa kolorytu oraz struktury skóry
Odżywienie skóry,
Wzmocnienie odporności tkanki łącznej

Mikroigłowy RF, frakcyjny – Opis

Problem mało estetycznych blizn i rozstępów dotyczy wielu ludzi. Stąd też usługi polegające na ich usuwaniu są bardzo popularne. Jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod jest stosowanie fal radiowych z frakcją, dzięki której skóra jest pobudzana do naturalnej regeneracji.

Prezentujemy urządzenie, jakim jest PIN XL. Wykonywany tym urządzeniem zabieg frakcyjny mikroigłowy wykorzystuje technologię RF, czyli fale radiowe, które są przesyłane za pomocą mikroigiełek w głąb skóry. W ten sposób jest ona frakcjonowana (przez nakłuwanie), a także odpowiednio ogrzewana przez prąd o odpowiedniej częstotliwości radiowej. Następująca w wyniku tego procesu denaturacja (czyli zmiana struktury białkowej) skóry skutecznie pobudza ją do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także powoduje napięcie włókien elastyny. W wyniku zabiegu zwiększa się również przepływ limfatyczny, tym samym z miejsca, na którym stosowano zabieg, sprawniej odprowadzane są toksyny. Z kolei na ich miejsce dostarczane są składniki odżywcze.

Tym samym zabieg frakcyjny mikroigłowy RF oferuje podobne działanie, co laser frakcyjny przy dużo mniejszym uszkodzeniu powierzchni skóry. Dzięki temu urządzeniu można skutecznie pozbyć się blizn, rozstępów, obrzęków, a także odżywić skórę, poprawić jej jędrność i koloryt.

Operujący urządzeniem PIN XL może precyzyjnie ustawić głębokość penetracji igieł, jak i częstotliwość radiową, dzięki czemu może odpowiednio ustawić parametry pod konkretne wymagania.

Jak to działa?

PIN XL to rewelacyjne urządzenie, które za pomocą mikroigiełek przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry.  Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigiełkami (frakcjonowania) w połączeniu z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.  Powoduje to frakcjonowane denaturowanie tkanki skórnej (podobne do frakcjonowanego lasera), indukując produkcję nowych kolagenu, napinając włókna elastyny ​​i zwiększając przepływ limfatyczny. Jednak w przeciwieństwie do lasera frakcyjnego, powierzchnia skóry jest minimalnie uszkodzona, co zapewnia bezpieczniejsze leczenie przy minimalnym przestoju. Lekarz ma pełną kontrolę nad głębokością, przez którą penetrują igły (od 0,5 mm do 3,0 mm) i nad siłą energii o częstotliwości radiowej, umożliwiając nieskończenie dostosowane zabiegi do wszystkich obszarów twarzy i ciała.

Końcówki zabiegowe

PIN XL MIKROIGŁOWY RF ma dwie końcówki zabiegowe nakładane na uchwyt RF. Jedna to inwazyjna końcówka z izolowanymi pozłacanymi mikroigłami RF. Pinów może być 25 lub 49, w zależności, które partie ciała lub twarzy leczymy, stosowana do leczenia skóry właściwej, oraz końcówka nieinwazyjna wykorzystywana do leczenia naskórka. W skład zestawu wchodzi również końcówka do schładzania powierzchni skóry bezpośrednio po zabiegu.

radiofrekwencja mikroigłowa RF
pin xl radiofrekwencja
RF mikroigłowa urządzenie
pin xl mikroigłowy rf

Dane techniczne

Moc – 50W

Częstotliwość – 2 MHz

System – mono i bipolarny RF oraz dwubiegunowe RF

Gęstość energii – 2 MHz

Całkowity poziom leczenia RF – 1 do 10 stopni

Końcówka zabiegowa inwazyjna – jednorazowa 25 lub 49 pinów

Końcówka zabiegowa nieinwazyjna – mikroelektroda

Głębokość nakłuć igły – 0,5-3 m

Wyświetlacz – 10,4-calowy ekran LCD

Przełącznik – nożny

Wymiary – 28*50*110 cm

Waga – 20 kg

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania