chłodziarka urządzenie

Chłodziarka zabiegowa urządzenie – COOLER

  • Wspomaga zabiegi laserem CO2
  • Miejscowo schładza obszar zabiegowy
linia

Opis i parametry chłodziarki zabiegowej – Cooler 

Zabiegi metodą laserową często kojarzone są z dyskomfortem wywoływanym przez termiczne oddziaływanie na skórę. Jeszcze do niedawna pacjenci, którzy korzystali z tego typu usług, cierpieli z powodu dokuczliwości mikrourazów, jakie powstają w czasie stymulacji skóry laserem.
Dzisiaj jednak, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia, jakim jest chłodziarka zabiegowa, można skutecznie zredukować dyskomfort, wywoływany oddziaływaniem laserami. Działa ona niestymulująco i miejscowo na obszarze, objętym takimi zabiegami, jak:
  • stymulacja laserem frakcyjnym CO2,
  • depilacja laserami diodowymi lub IPL,
  • zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, ER:YaG czy diodowymi.
Zaletą tego rozwiązania jest też fakt, że oprócz odczuwalnego zmniejszenia dyskomfortu, chłodziarka zabiegowa chroni również tkankę przed uszkodzeniami termicznymi, jednocześnie nie niwelując działania lasera. Ponadto skutecznie zabezpiecza skórę przed potencjalnymi przebarwieniami i odbarwieniami, jakie czasem pojawiają się po zabiegach laserowych.
Decydując się na wyposażenie gabinetu w to urządzenie, stawiamy na komfort pacjentów, gwarantując im minimalizację obrzęków i bólu w trakcie, jak i po zabiegu. Wygodne sterowanie pozwoli zaś łatwo obsługiwać urządzenie, w tym regulować temperaturę generowaną przez chłodziarkę zabiegową w zakresie od -4 do około -20°C. Ponadto urządzenie ma sześciostopniową skalę regulacji prędkości nadmuchu. Najwyższa jakość zastosowanych w produkcji materiałów jest natomiast gwarancją trwałości i bezpieczeństwa – zarówno użytkownika, jak i pacjenta.
Proponowana chłodziarka zabiegowa charakteryzuje się również niewielkim zużyciem prądu, sięgającym 1000 W. Urządzenie jest gotowe w ciągu 15 sekund od momentu włączenia. Do użytku operatora oddana jest również wygodna przeszklona półeczka.
linia

COOLER – chłodziarka zabiegowa jest niestymulującym urządzeniem do miejscowego schładzania skóry, które wspomaga zabiegi wykonywane frakcyjnymi laserami CO2, depilację laserami diodowymi lub IPL,  zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, Er:YaG oraz diodowymi.

Zapewnia ochronę tkanki przed uszkodzeniami termicznymi. W znacznym stopniu redukuje odczucie dyskomfortu i bólu przed i po zabiegu, nie wpływając na skuteczność działania lasera oraz minimalizuje ryzyko powstania przebarwień i odbarwień związanych z zabiegami laserowymi.

Minimalizuje obrzęki
Ergonomiczna półka
Płynna regulacja temperatury
Ciągła wielogodzinna praca
Czytelny interfejs uzytkownika
Wykonana z wysokiej jakosci materialow

Dane techniczne

Ekran: 5-calowy, kolorowy ekran dotykowy
Moc: 1000 W
Zakres temperatury: -4C ~ -20C (regulowany)
Prędkość nadmuchu: 1 ~ 6 (regulowany)
Czas rozruchu: 15 sek.
Wymaganie mocy: 110V, 50hz, 3A, 220V, 50hz, 3A
Masa netto: 62 kg

Małe zuzycie prądu

Nowoczesne wykonanie

Czytelny interfejs uzytkownika

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania