FRAXON

KLAUZULA INFORMACYJNA

linia

Szanowni Państwo,

Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych informuję , iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: LM-INVEST, ul. Nad Kanałem 3, 41-800 Zabrze, NIP:648-117-70-10 

W sprawie ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się z biurem LM-INVEST pod adresem e-mail: kontakt@laserymedyczne.eu

Na podstawie art. 6 ust.1 lit.b) RODO Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie do następujących celów:

  • realizacji zamówienia, negocjowania warunków współpracy, wystawienia dokumentu sprzedaży, realizacji dostawy,
  • wiązanych z zawarciem i wykonywaniem umowy
  • rozpatrywania składanych reklamacji, zwrotu towaru, wymiany towaru,
  • przesyłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej,
  • statystycznych,
  • ubezpieczenia wierzytelności,
  • prawnie uzasadnionego interesu przedsiębiorstwa, dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, windykacja należności,

 Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Pani/Pana danych dla celów podatkowych i rachunkowych, a także archiwizacyjnych. W razie zaistnienia konieczności w trakcie współpracy miedzy naszymi firmami, Pani/Pana dane mogą być przekazane instytucjom upoważnionym przepisami prawa a także np. kancelariom prawnym, ubezpieczycielom, bankom, firmom transportowym , kurierom, wyspecjalizowanej firmie chroniącej obiekt, firm ubezpieczeniowych i windykacyjnych.

 

Podstawa prawna przetwarzania: przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji usługi kupna/sprzedaż.

 Kategorie danych: będziemy przetwarzać następujące kategorie Twoich danych: imię, nazwisko, adres siedziby firmy i/lub zamieszkania, NIP, numer telefonu, adres e-mail.

 Pani/Pana dane osobowe zawarte w dokumentach papierowych będą przechowywane bezwzględnie przez okres 5 lat od zakończenia bieżącego roku kalendarzowego oraz przechowywane w systemie informatycznym bezterminowo.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie przez Panią/Pana informacje dotyczące danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przyjęcia zamówienia i realizacji usługi.

Podanie danych osobowych na stronie internetowej www.laserymedyczne.eu jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Ma Pan/Pani prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel.

 Z wyrazami szacunku

Krzysztof Markowicz

Głowica frakcyjna

Głowica frakcyjna

Głowica chirurgiczna

Głowica chirurgiczna

Głowica ginekologiczna (opcjonalnie)

Głowica ginekologiczna (opcjonalnie)

DZIAŁANIE LASERA CO2
1) Powierzchowny peeling skóry
2) Usuwanie blizn:
  • blizny potrądzikowe,
  • spalone blizny,
  • blizny po zabiegach chirurgicznych itp.
3) Stymulacja kolagenu.
4) Ablacja i koagulacja w leczeniu bruzd skóry i innych nieregularności tekstur.
5) Chirurgia dermatologiczna,
6) Leczenie zmian ginekologicznych pochwy,
 
ZALETY LASERA FRAKCYJNEGO, ABLACYJNEGO RF Z METALOWĄ TUBĄ PRODUKCJI AMERYKAŃSKIEJ
1. Generator lasera RF jest bardziej stabilny niż tradycyjna szklana rurka, nie wymaga serwisu
2. Za pomocą lasera RF głębokość skanowania może dotrzeć do warstwy skóry właściwej, aby przyspieszyć odrastanie kolagenu.
3. Rurka lasera RF sprawia, że ​​skanowanie  jest znacznie cieńsze i mniej szkodliwe.
4. Częstotliwość lampy laserowej może osiągnąć ponad 5000 Hz, co może wpłynąć na lepszy efekt leczenia.
5. Wysoka częstotliwość rury RF powoduje, że urządzenie osiąga tryb ultra-impulsowy, cała maszyna może korzystać z: frakcjonowania. CW, Pulse, Ultra puls, maszyna może być szeroko stosowana w różnych operacjach.
6. Specjalnie zaprojektowany system samokontroli energii i system uzupełniania energii, poprawiający stabilność i efekt.
7. Zabezpieczenie multi, woda, zdalny blokada alarmu nagrzewania
8. Laserowe projektowanie zapobiegające wyciekom potwierdzić bezpieczeństwo operatora i klienta
9. Cały system niskiego napięcia, brak zagrożenia elektrycznego i brak promieniowania elektrycznego
skóra
28828050_2313111585373058_5870114072066309551_o
31131628_2373485696002313_5556835836135042516_n
Co2 laser head 5
Laser frakcyjny CO2 wykorzystujący laser diodowy o długości 10600 nm. Posiada 3 głowice zabiegowe – chirurgiczną, frakcyjną i ginekologiczną.  
Laser frakcyjny CO2 działa głównie na zasadzie ułamkowych uszkodzeń cieplnych. Frakcyjny laser CO2 tworzy mikroskopijne otwory w górnej warstwie skóry i pozostawia głębszą część skóry nienaruszoną. Celem zabiegu jest wytworzenie kontrolowanego uszkodzenia termicznego u podstawy skóry, co prowadzi do zmniejszenia zmarszczek, pigmentacji i blizn trądzikowych. Frakcyjny laser CO2 również napina i poprawia skórę, a także poprawia długoterminową reprodukcję kolagenu i elastyny.

Dlaczego laser frakcyjny, ablacyjny CO2 ?

Dlaczego warto zainwestować w urządzenie, jakim jest laser frakcyjny CO2? Przede wszystkim zabiegi wykonywane nim wspierają naturalne procesy regeneracyjne skóry, w tym produkcję białek, które są odpowiedzialne za jej napięcie i jędrność. Tym samym skutecznie można pozbyć się wiotkości policzków, zmarszczek różnego pochodzenia (mimicznych, jak i wynikających z naturalnej utraty jędrności, wynikającej z wieku), a także blizn i innych uszkodzeń.
Każdy gabinet wyposażony w laser CO2 może zaoferować swoim klientom profesjonalne, a przy tym błyskawiczne (bo trwające około 15 minut) zabiegi, które skutecznie pomogą pozbyć się widocznych (a tym samym niepożądanych) objawów upływu lat, a także widoczne ślady na skórze po wypadkach, zabiegach chirurgicznych, jak i trądziku.
Atutem proponowanego urządzenia jest fakt, że wykonane nim zabiegi przynoszą błyskawiczne rezultaty, dzięki czemu pacjent niedługo po zabiegu może cieszyć się wyraźnie młodszą i zdrowszą cerą. Problemu nie stanowią również kontrolowane mikrouszkodzenia, które, dzięki m.in. pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych organizmu, w błyskawiczny sposób ulegają zaleczeniu. Dzięki natomiast możliwości wykorzystania wiązki lasera frakcyjnego na dowolnej części ciała można skutecznie pozbyć się wszelkich niedoskonałości skóry, w tym też bruzd i innych nieregularności. Możliwość dokupienia głowicy ginekologicznej jest doskonałą opcją dla gabinetów ginekologicznych, świadczących usługi regeneracji dróg rodnych.
Proponowane urządzenie charakteryzuje się optymalną długością fali, sięgającą 10 600 nm, a także mocy – 30W. Kompaktowe rozmiary sprawiają natomiast, że z łatwością można je umieścić w nawet niewielkim gabinecie. Z kolei wybór trybu skalowania pomiędzy kilkoma kształtami pozwala dobrać odpowiedni do konkretnego zabiegu – tym samym leczeniu zostaje poddany wyłącznie wybrany fragment skóry. Korzystanie z urządzenia jest nie tylko intuicyjne, ale również bezpieczne – dyskomfort z powodu ułamkowych uszkodzeń cieplnych jest zmniejszony do absolutnego minimum.
Dodatkową zaletą oferowanego przez LM-INVEST lasera frakcyjnego CO2 jest konkurencyjna cena, w jakiej oferowane jest to nowoczesne urządzenie. Dzięki temu każda klinika medycyny estetycznej czy też salon odnowy biologicznej będą mogły zaoferować swoim klientom zabiegi na najwyższym, światowym poziomie.
 
                                                  Dane techniczne
Długosc fali - 10 600 nm
Moc - 30W
System chłodzenia - powietrzem
Temperatura pracy - 5 - 40 C
Wolgotnosc powietrza - do 80%
Napiecie zasilania - 230V ; 50Hz
Wymiary : 52*68*132 cm
Waga - 35 kg
Energia - 100mJ w trybie frakcyjnym
Energia - 30W w trybie chirurgicznym
Czas trwania impulsu - 0.05 - 3.0ms (tryb frakcyjny)
Czas trwania impulsu - 90 - 1000ms (tryb single i puls)
Czas trwania impulsu - ciagły (tryb chirurgiczny)
Częstotliwość powtarzania: 100~150Hz (tryb frakcyjny),
Częstotliwość powtarzania: 0.50~10Hz (tryb chirurgiczny)
Tryb skanowania - koło, kwadrat, prostokąt, trójkąt, elipsa, linia
Obszar zabiegowy - 0.1*o.1 - 15*15 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.