LASERY MEDYCZNE ORAZ URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

W ofercie LM-INVEST znajdziecie Państwo szeroki wybór aparatury do zabiegów kosmetycznych. Proponujemy sprzęt pozwalający wykonać m.in. takie zabiegi jak

  • presoterapia,
  • lifting twarzy,
  • endermologia LPG,
  • radiofrekwencja mikroigłowa,
  • oczyszczanie wodorowe,
  • karboksyterapia.

Każde urządzenie, jakie dostępne jest w naszym asortymencie, to wysokiej klasy instrument, jaki stosuje się w nowoczesnych gabinetach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii. Prezentowane aparatury gwarantują wysoką efektywność, a przy tym, dzięki intuicyjnemu sterowaniu, pozostają łatwe w obsłudze. Jednocześnie oferujemy je w przystępnych cenach. Modelowanie sylwetki czy jakikolwiek inny wykonany nimi zabieg z pewnością spełni oczekiwania Państwa klientów, jeśli tylko zdecydujecie się wybrać proponowane tu maszyny.

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE


Szeroki asortyment laserów i innych urządzeń medycznych

Prezentowany asortyment to obszerny katalog zaawansowanych sprzętów, gwarantujących zadowalające rezultaty. Presoterapia jest efektywniejsza, jeśli wybierze się urządzenie PRESSURA 24. Z jego pomocą można skutecznie wykonać m.in. drenaż limfatyczny, zwalczać zaburzenia krążenia żylnego, neuropatie czy zmniejszać dolegliwości związane z cieśnią nadgarstka lub żylakami. Do karboksyterapii z kolei mamy do zaproponowania specjalny pistolet. To miniaturowe rozwiązanie pozwala skutecznie redukować zaburzenia estetyczne, jak i leczyć niedoskonałości skóry, takie jak trądzik. Do oczyszczania wodorowego pomocnym sprzętem będzie 6w1 FACIAL SKIN SPA. Aparatura ta skutecznie radzi sobie ze zmarszczkami i występującymi na skórze porami. Efekty, jakie gwarantuje to m.in. wstrzymanie starzenia się cery, ujędrnienie jej i odżywienie.

Skuteczna endermologia LPG zapewniana jest przez urządzenie DERMEO SLIM. Cena i wysoka skuteczność to jego główne zalety. Podobnie jak intuicyjna obsługa. Stosując ten aparat, można efektywnie walczyć z cellulitem, modelować sylwetkę, wykonać lifting twarzy oraz zredukować worki pod oczami czy zmarszczki. Z kolei wykonanie takiego zabiegu jak radiofrekwencja mikroigłowa, umożliwia urządzenie PIN XL. Dzięki niemu poprawi się m.in. gęstość skóry, zlikwiduje się obrzęki i cienie pod dolną powieką, jak i usunie rozstępy czy blizny potrądzikowe.

Nowoczesny sprzęt – na sprzedaż, jak i na wynajem

Te i wiele innych aparatów, jakie Państwo znajdziecie w ofercie LM-INVEST, stanowią gwarancję efektywnej pracy, a co za tym idzie – zadowalających rezultatów wykonanych zabiegów. Jako doświadczony dystrybutor urządzeń medycznych, dbamy o to, aby każdy sprzęt, jaki proponujemy, był nie tylko wydajny oraz zapewniał wysoką skuteczność, ale i pozostawał łatwy w obsłudze, a przy tym – pasował do wnętrz gabinetów medycyny estetycznej czy fizjoterapii.

Nasz asortyment to aparatura nie tylko na sprzedaż, ale i na wynajem. Oferujemy przy tym bardzo korzystne warunki oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Jeśli więc interesuje Państwa urządzenie do liftingu twarzy, modelowania sylwetki albo wykonania wielu innych zabiegów, w tym np. oczyszczania wodorowego czy karboksyterapii – zachęcamy do kontaktu z obsługą. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ofertą i pomogą dobrać sprzęt do konkretnych oczekiwań. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne ceny.