FRAXON

 

Urządzenie Laser Frakcyjny co2 - niska cena

Urządzenie – Laser Frakcyjny CO2 – świetna cena!

 

linia
Zwiększa nipięcie skóry, zmnijsza zmarszczki
Stymuluje naturalne procesy odnawiania skóry
Szybko widoczne efekty
Szybkie gojenie się skóry po zabiegu
Szybki zabieg (ok. 15 min.)
Mozna stosować na wybrany fragment ciała

Laser frakcyjny co2 – Opis i parametry urządzenia

linia

Laser frakcyjny CO2 wykorzystujący laser diodowy o długości 10600 nm. Posiada 3 głowice zabiegowe – chirurgiczną, frakcyjną i ginekologiczną.  
Laser frakcyjny CO2 działa głównie na zasadzie ułamkowych uszkodzeń cieplnych. Frakcyjny laser CO2 tworzy mikroskopijne otwory w górnej warstwie skóry i pozostawia głębszą część skóry nienaruszoną. Celem zabiegu jest wytworzenie kontrolowanego uszkodzenia termicznego u podstawy skóry, co prowadzi do zmniejszenia zmarszczek, pigmentacji i blizn trądzikowych. Frakcyjny laser CO2 również napina i poprawia skórę, a także poprawia długoterminową reprodukcję kolagenu i elastyny.

Jednym z najnowocześniejszych urządzeń, przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych i placówek zajmujących się medycyną estetyczną jest laser frakcyjny CO2. Z jego pomocą można skutecznie zniwelować skutki starzenia się, jak na przykład zmarszczki (przez powierzchniowe oddziaływanie na skórę, dzięki czemu zachodzą w niej procesy stymulujące odbudowę włókien kolagenowych), a także wyleczyć niedoskonałości skóry – blizny, przebarwienia i wiele innych.

Oferowany w przystępnej cenie laser frakcyjny to również skuteczny środek do likwidacji różnego rodzaju blizn – począwszy od potrądzikowych, przez te po poparzeniach, aż po chirurgiczne i powypadkowe. Stanowi również profesjonalne uzupełnienie narzędzi służących do chirurgii dermatologicznej i zakładów ginekologicznych, zajmujących się leczeniem zmian w obrębie pochwy. Jest to więc uniwersalne urządzenie, które znajdzie szerokie zastosowanie w najróżniejszych gabinetach medycznych i kosmetycznych.

Działanie proponowanego lasera frakcyjnego CO2 jest oparte na działaniu lasera diodowego o długości 10600 nm. Urządzenie może być wyposażone w 3 głowice zabiegowe – chirurgiczną, frakcyjną i ginekologiczną. Każdy z tych elementów został wyprodukowany z najwyższej jakości surowców, charakteryzujących się nie tylko trwałością, ale również bezpiecznym dla pacjenta wykonaniem.

Dzięki wykorzystaniu ułamkowych uszkodzeń cieplnych frakcyjny laser CO2 tworzy mikroskopijne otwory w górnej warstwie skóry i pozostawia głębszą część skóry nienaruszoną. W ten sposób powstają kontrolowane uszkodzenia termiczne u podstawy skóry, skłaniając w ten sposób organizm do samoregeneracji. Dzięki temu można skutecznie zniwelować oznaki starzenia się – zmarszczki, przebarwienia skóry, a także jej niedoskonałości, jak blizny trądzikowe. Natomiast poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny wyraźnie poprawia się elastyczność i napięcie skóry – tym samym pacjent poddany takim zabiegom, cieszy się długotrwałymi efektami.

Głowica do lasera

Głowica frakcyjna

Głowica chirurgiczna

Głowica chirurgiczna

Głowica ginekologiczna (opcjonalnie)

Głowica ginekologiczna (opcjonalnie)

DZIAŁANIE LASERA CO2

1) Powierzchowny peeling skóry
2) Usuwanie blizn:

  • blizny potrądzikowe,

  • spalone blizny,

  • blizny po zabiegach chirurgicznych itp.

3) Stymulacja kolagenu.
4) Ablacja i koagulacja w leczeniu bruzd skóry i innych nieregularności tekstur.
5) Chirurgia dermatologiczna,

6) Leczenie zmian ginekologicznych pochwy,

 

ZALETY LASERA FRAKCYJNEGO, ABLACYJNEGO RF Z METALOWĄ TUBĄ PRODUKCJI AMERYKAŃSKIEJ

1. Generator lasera RF jest bardziej stabilny niż tradycyjna szklana rurka, nie wymaga serwisu
2. Za pomocą lasera RF głębokość skanowania może dotrzeć do warstwy skóry właściwej, aby przyspieszyć odrastanie kolagenu.
3. Rurka lasera RF sprawia, że ​​skanowanie  jest znacznie cieńsze i mniej szkodliwe.
4. Częstotliwość lampy laserowej może osiągnąć ponad 5000 Hz, co może wpłynąć na lepszy efekt leczenia.
5. Wysoka częstotliwość rury RF powoduje, że urządzenie osiąga tryb ultra-impulsowy, cała maszyna może korzystać z: frakcjonowania. CW, Pulse, Ultra puls, maszyna może być szeroko stosowana w różnych operacjach.
6. Specjalnie zaprojektowany system samokontroli energii i system uzupełniania energii, poprawiający stabilność i efekt.
7. Zabezpieczenie multi, woda, zdalny blokada alarmu nagrzewania
8. Laserowe projektowanie zapobiegające wyciekom potwierdzić bezpieczeństwo operatora i klienta
9. Cały system niskiego napięcia, brak zagrożenia elektrycznego i brak promieniowania elektrycznego

laser frakcyjny proces
laser frakcyjny efekty
laser frakcyjny po zabiegu
urządzenie miarka

Laser frakcyjny CO2 wykorzystujący laser diodowy o długości 10600 nm. Posiada 3 głowice zabiegowe – chirurgiczną, frakcyjną i ginekologiczną.  
Laser frakcyjny CO2 działa głównie na zasadzie ułamkowych uszkodzeń cieplnych. Frakcyjny laser CO2 tworzy mikroskopijne otwory w górnej warstwie skóry i pozostawia głębszą część skóry nienaruszoną. Celem zabiegu jest wytworzenie kontrolowanego uszkodzenia termicznego u podstawy skóry, co prowadzi do zmniejszenia zmarszczek, pigmentacji i blizn trądzikowych. Frakcyjny laser CO2 również napina i poprawia skórę, a także poprawia długoterminową reprodukcję kolagenu i elastyny.

Dlaczego laser frakcyjny, ablacyjny CO2 ?

Dlaczego warto zainwestować w urządzenie, jakim jest laser frakcyjny CO2? Przede wszystkim zabiegi wykonywane nim wspierają naturalne procesy regeneracyjne skóry, w tym produkcję białek, które są odpowiedzialne za jej napięcie i jędrność. Tym samym skutecznie można pozbyć się wiotkości policzków, zmarszczek różnego pochodzenia (mimicznych, jak i wynikających z naturalnej utraty jędrności, wynikającej z wieku), a także blizn i innych uszkodzeń.

Każdy gabinet wyposażony w laser CO2 może zaoferować swoim klientom profesjonalne, a przy tym błyskawiczne (bo trwające około 15 minut) zabiegi, które skutecznie pomogą pozbyć się widocznych (a tym samym niepożądanych) objawów upływu lat, a także widoczne ślady na skórze po wypadkach, zabiegach chirurgicznych, jak i trądziku.

Różnorodne wykorzystanie zabiegu laserem frakcyjnym sprawia, że jest on coraz chętniej stosowany w nie tylko w chirurgii laserowej, ale również w medycynie estetycznej. Wszystkie osoby zmagające się z bliznami i przebarwieniami docenią szybki efekt, osiągalny z wykorzystaniem lasera. Rezultaty, na które w przypadku innych kuracji można liczyć dopiero po kilku cyklach, laser frakcyjny CO2 gwarantuje właściwie już po pierwszym zabiegu. Jest to ingerencja o minimalnym stopniu inwazyjności, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla wymagających długiego gojenia zabiegów, przeprowadzanych w celu odmłodzenia i usunięcia zmarszczek. W przypadku zastosowania do usuwania blizn różnego pochodzenia, laser przyczynia się do powstania mikrouszkodzeń o cieplnej genezie, które nie wnikają do głębszych warstw skóry. To niezwykle efektywna metoda, prowadząca do szybkiej redukcji przebarwień i blizn potrądzikowych, zwłaszcza tych głębszych, z którymi trudno poradzić sobie kuracjami mezoterapeutycznymi.

Przy zabiegu laserem frakcyjnym szczególnie istotna jest możliwa do osiągnięcia precyzja. Podobnie jak większość kuracji, stosuje się go zazwyczaj na określonym obszarze ciała. W przypadku wykorzystania lasera, może to być dowolna jego część – nawet miejsca intymne. Dlatego też urządzenie często trafia nie tylko do gabinetów medycyny estetycznej, ale również tych ginekologicznych. Zastosowanie takiej metody nie powoduje bólu i jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Leczenie blizn laserem frakcyjnym CO2 może być sposobem na pozbycie się nieestetycznych znamion pooperacyjnych, które często powodują u pacjentów dyskomfort psychiczny. Kilka cykli kuracji tą metodą pozwala na zmniejszenie widoczności tego rodzaju skaz skórnych do minimum. Z zabiegu mogą również skorzystać osoby, które chcą w intensywny sposób pobudzić skórę do regeneracji poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Sprawdzi się on jako niezależna terapia lub uzupełnienie innych.

Atutem proponowanego urządzenia jest fakt, że wykonane nim zabiegi przynoszą błyskawiczne rezultaty, dzięki czemu pacjent niedługo po zabiegu może cieszyć się wyraźnie młodszą i zdrowszą cerą. Problemu nie stanowią również kontrolowane mikrouszkodzenia, które, dzięki m.in. pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych organizmu, w błyskawiczny sposób ulegają zaleczeniu. Dzięki natomiast możliwości wykorzystania wiązki lasera frakcyjnego na dowolnej części ciała można skutecznie pozbyć się wszelkich niedoskonałości skóry, w tym też bruzd i innych nieregularności. Możliwość dokupienia głowicy ginekologicznej jest doskonałą opcją dla gabinetów ginekologicznych, świadczących usługi regeneracji dróg rodnych.

Proponowane urządzenie charakteryzuje się optymalną długością fali, sięgającą 10 600 nm, a także mocy – 30W. Kompaktowe rozmiary sprawiają natomiast, że z łatwością można je umieścić w nawet niewielkim gabinecie. Z kolei wybór trybu skalowania pomiędzy kilkoma kształtami pozwala dobrać odpowiedni do konkretnego zabiegu – tym samym leczeniu zostaje poddany wyłącznie wybrany fragment skóry. Korzystanie z urządzenia jest nie tylko intuicyjne, ale również bezpieczne – dyskomfort z powodu ułamkowych uszkodzeń cieplnych jest zmniejszony do absolutnego minimum.

Dodatkową zaletą oferowanego przez LM-INVEST lasera frakcyjnego CO2 jest konkurencyjna cena, w jakiej oferowane jest to nowoczesne urządzenie. Dzięki temu każda klinika medycyny estetycznej czy też salon odnowy biologicznej będą mogły zaoferować swoim klientom zabiegi na najwyższym, światowym poziomie.

 

                                                             Dane techniczne

Długosc fali - 10 600 nm
Moc - 60W
System chłodzenia - powietrzem
Temperatura pracy - 5 - 40 C
Wolgotnosc powietrza - do 80%
Napiecie zasilania - 230V ; 50Hz
Wymiary : 52*68*132 cm
Waga - 65 kg
Energia - 100mJ w trybie frakcyjnym
Energia - 60W w trybie chirurgicznym
Czas trwania impulsu - 0.05 - 3.0ms (tryb frakcyjny)
Czas trwania impulsu - 90 - 1000ms (tryb single i puls)
Czas trwania impulsu - ciagły (tryb chirurgiczny)
Częstotliwość powtarzania: 100~150Hz (tryb frakcyjny),
Częstotliwość powtarzania: 0.50~10Hz (tryb chirurgiczny)
Tryb skanowania - koło, kwadrat, prostokąt, trójkąt, elipsa, linia
Obszar zabiegowy - 0.1*0.1 - 20*20 mm

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania