Hydro Skin Spa - Oczyszczanie wodorowe urządzenie

Oczyszczanie wodorowe urządzenie – HYDRO SKIN SPA

linia
Głębokie oczyszczanie skóry,
Oczyszcza zaskórniki,
Likwiduje trądzik,
Zmniejsza pory skóry,
Nawadnia skórę,
Poprawia strukturę skóry

Oczyszczenie wodorowe

Zanieczyszczenia skóry, występujące pod postacią trądziku, zaskórników, jak i jej niezdrowym wyglądem należą do najczęstszych problemów dermatologicznych. Stąd też usługi oczyszczania jej należą do najpopularniejszych. Nie każdy zabieg jednak przynosi oczekiwane rezultaty.

Inaczej jest, jeśli stosuje się urządzenie o nazwie Hydro Skin Spa. Wykonana tym narzędziem hydrodermabrazja gwarantuje efektywne i głębokie oczyszczenie skóry. Korzystając z niego, skutecznie pozbędziemy się zaskórników, a także innych, mało estetycznych zanieczyszczeń. Co więcej – narzędzie to skutecznie zmniejsza pory i gwarantuje odpowiednie nawodnienie skóry, dzięki czemu m.in. poprawia się jej struktura. Spowalnia również procesy starzenia się skóry, dzięki czemu chętnie wybierana jest jako alternatywa dla inwazyjnych zabiegów odmładzających.

Hydro Skin Spa działa na zasadzie zmniejszenia liczby atomowej wody, co z kolei wpływa na łatwość rozpuszczania się cząstek tlenu w szczelinach między grupami atomowymi. Urządzenie wytwarza podciśnienie, tworząc przy tym mikrobąbelki. Skóra dodatkowo jest nasączana odżywczym roztworem rewitalizującym. Z kolei spiralna konstrukcja głowicy ssącej oddziałuje bezpośrednio na nią, eliminując zanieczyszczenia i działając na podobnej zasadzie, co peeling. To podwójne działanie sprawia, że zabieg przynosi naprawdę spektakularne efekty. Metoda oczyszczania wodorowego jest chętnie wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej jako jeden z najbardziej efektywnych sposobów na jednoczesne oczyszczanie i odmładzanie skóry. Doskonale sprawdzi się między innymi w przypadku osób powyżej 25 roku życia, które wciąż zmagają się trądzikiem. Jednoczesne oczyszczanie i odmładzanie sprawia, że infuzja tlenowa jest niezwykle popularną metodą kosmetyczną. Zabieg sprawia, że składniki aktywne wnikają w głąb skóry, działając oczyszczająco, rewitalizująco i zwalczając wolne rodniki. To właśnie one przyczyniają się do przedwczesnej utraty elastyczności cery i powstawania zmian nowotworowych.

Hydro Skin Spa, wykorzystując metodę podciśnieniową, wspomaga zwalczanie wolnych rodników. Dzięki dostarczeniu tlenu pod ciśnieniem do głębokich warstw skóry, wraz odpowiednio dobranymi składnikami aktywnymi, cera nabiera gładkości. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować zmniejszenie ilości niedoskonałości na cerze. Można go zaproponować Klientkom, zmagającym się z problemami skórnymi, ale również tym, które chcą spowolnić proces starzenia się skóry w sposób bezinwazyjny, unikając korzystania z usług chirurgii plastycznej. Z pomocą oczyszczania wodorowego łatwo poprawić jej wygląd w naturalny sposób. Aktywny wodór pozwala na optymalne dotlenienie cery, zmniejszając liczbę atomową każdej cząsteczki wody. Hydrodermabrazja to znakomita alternatywa dla mikrodermabrazji. Działa podobnie jak peeling kawitacyjny, ale jest znacznie delikatniejsza dla skóry.

Klienci, którzy poddają się hydradermabrazji wykonanej tym urządzeniem, natychmiastowo zauważają efekty – ich skóra staje się wyraźnie odżywiona i oczyszczona z zanieczyszczeń. Dodatkowo zostaje ona zabezpieczona przez zmniejszenie porów.

Jak to działa?

Hydro Skin Spa służy do głębokiego oczyszczania skóry, głównie do trądziku zamkniętego.  Zabieg powoduje, że liczba atomowa cząsteczek wody jest mniejsza, a tlen łatwiej rozpuszcza się w szczelinach między grupami atomowymi. Obwód próżni jest utworzony przez podciśnieniowe podciśnienie, ultra drobne małe bąbelki i roztwór odżywczy są w pełni połączone, a specjalnie zaprojektowana spiralna głowica ssąca działa bezpośrednio na skórę, aby promować efekt peelingu.

Przekrój skóry

Przekrój skóry

Końcówka zabiegowa

Końcówka zabiegowa

Zabieg

Zabieg

Dane techniczne

Moc znamionowa – 220 W

Napięcie – 230V; 50Hz

Podciśnienie – 75 kPa

Wymiary – 35 * 29 * 40 cm

Waga – 7.5 kg

Zestaw zawiera

Urządzenie bazowe
Głowica zabiegowa
Instrukcja obsługi w j. polskim
Gwarancja – 12 m-cy (możliwe przedłużenie do 24 m-cy)
Dowóz do gabinetu i uruchomienie (na terenie Polski)
Profesjonalne szkolenie zakończone certyfikatem
Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania