Kriolipoliza urządzenie - modelowanie ciała - LM-INVEST

Kriolipoliza – Modelowanie ciała urządzenie

linia
Kształtowanie sylwetki,
Kształtowanie kończyn, pośladków i brzucha,
Odzyskiwanie sylwetki po porodzie,
Skutecznie eliminuj rozstępy,
Redukcja cellulitu,
Redukcja tkanki tłuszczowej,
Poprawia wiotkość skóry,

Kriolipoliza urządzenie – Opis

Krioendermologia daje rewelacyjne efekty w zakresie usuwania uporczywej tkanki tłuszczowej z niektórych obszarów ciała. To jeden z profesjonalnych zabiegów, z jakim można się spotkać w nowoczesnych salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Modelowanie ciała w takich miejscach jak brzuch, uda czy pośladki odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia do kriolipolizy. SHC-2, przy wykorzystaniu stałej, niskiej temperatury (wynoszącej co najmniej -8 stopni Celsjusza) uszkadza tkankę tłuszczową. Równocześnie chroni skórę i naskórek przed odmrożeniem dzięki zastosowaniu specjalnej membrany.

Coraz większą popularnością ze względu na dużą efektywność cieszy się kriolipoliza. W celu rozpoczęcia przeprowadzania tego typu zabiegów, należy wyposażyć się w urządzenie do kriolipolizy, które schładza tkankę, doprowadzając do apoptozy komórek tłuszczowych. Wykorzystywana podczas modelowania ciała specjalna głowica zasysa odpowiednią ilość skóry. Z jednej strony urządzenie ogranicza przepływ krwi, a z drugiej – wytwarza stałą, niską temperaturę. Wrażliwa na nią tkanka tłuszczowa ulega uszkodzeniu i apoptozie, czyli procesowi „wymiany” obumierających komórek w organizmie. Powstające w czasie kriolipolizy kryształki trójglicerydów zostają w naturalny sposób usunięte przez organizm, pełnią one niepożądane w układzie limfatycznym i dlatego właśnie się je likwiduje. Zabieg tym sprzętem aktywuje w ciele naturalne procesy, podczas których pozbywa się uszkodzonych adipocytów.

Za skuteczne działanie urządzenia do krioendermologii odpowiada utrzymywanie stałej, niskiej temperatury przez około 50–60 minut. Możliwość zastosowania w czasie jednego zabiegu nawet do czterech głowic ułatwia symetryczną redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie. Urządzenie modelujące ciało tym różni się od lasera (który może pozostawić mało estetyczne ślady), że skutecznie eliminuje tłuszcz i nie uszkadza skóry, tylko ją ujędrnia. Kriolipoliza jest więc nieinwazyjną metodą, a intensywność terapii indywidualnie dopasowuje się do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę budowę anatomiczną i oczekiwane efekty. Umożliwia redukcję ilości tkanki tłuszczowej bez nieestetycznego efektu, jakim może skutkować użycie lasera. Urządzenie do kriolipolizy ułatwia efektywne modelowanie ciała, przyczyniając się do apoptozy komórek tłuszczowych w trakcie zabiegu.

Jak to działa?
linia
1
8

Znana od lat kriolipoliza jest zabiegiem opracowanym do redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Wykonywana przez specjalistę kriolipoliza przyczynia się do apoptozy komórek, co jest kluczowe do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej. W celu zastosowania tej metody, należy wyposażyć się w stosowne urządzenie do kriolipolizy, a także odpowiednio przygotować przestrzeń zabiegową. W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i może wynosić -100C (preferowana -8 stopni). Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trój-glicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury -80C przez czas nie mniejszy niż 50-60 minut. Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. dwie głowice okolice brzucha i dwie głowice na udach (cztery głowice pracują równolegle).

Wyposażenie

Główki do zabiegów kriogenicznych – 2 szt.
Badanie czynności serca – 1 szt.
Zacisk pomiarowy tłuszczu – 1 szt.
Skala pomiaru – 1 szt.
Przełącz klucz – 2 szt.
Instrukcja obsługi – 1 szt.
Lejek do wody – 1 szt.
Króciec odpływowy – 1 szt.
Przewód zasilający – 1 szt.
Pierścień gumowy – 8 szt.
Uchwyt – 1 szt.
Opakowanie metalowe – 1 szt.
Filtr gąbkowy (10)
Rękojeści RF – 2 szt. (opcjonalnie)
Uchwyt kawitacyjny – 1 szt. (opcjonalnie)

10

Dane techniczne

Moc wejściowa – 1800 W
Ciśnienie w mrożonej głowicy  – 0-100kpa
Energia RF – 1-50J / cm2
Energia kawitacji – 1-70J / cm2
Częstotliwość – RF 10M
Częstotliwość kawitacji – 40K
Ilość uchwytów zabiegowych 5 jednostek (opcjonalnie)
Rozmiar ekranu dotykowego – 10,4 cala
Temperatura – (-15 ;-5 ℃ )
Układ chłodzenia – Półprzewodnikowe chłodzenie + chłodzenie wodne + chłodzenie powietrzem
Wymiar – 43*40*120 cm
Waga netto 36 kg
Specyfikacja bezpiecznika Ø5 × 25 10A
Moc AC220V ± 10%, 10 A, 50 Hz / AC110V ± 10% 10 A, 60 Hz

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania