Kriolipoliza urządzenie - modelowanie ciała - LM-INVEST

COOLSLIM 360– Modelowanie ciała urządzenie

linia
Kształtowanie sylwetki,
Kształtowanie kończyn, pośladków i brzucha,
Odzyskiwanie sylwetki po porodzie,
Skutecznie eliminuj rozstępy,
Redukcja cellulitu,
Redukcja tkanki tłuszczowej,
Poprawia wiotkość skóry,

Kriolipoliza

Kriolipoliza daje rewelacyjne efekty w zakresie usuwania uporczywej tkanki tłuszczowej z niektórych obszarów ciała. To jeden z profesjonalnych zabiegów, z jakim można się spotkać w nowoczesnych salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Modelowanie ciała w takich miejscach jak brzuch, uda czy pośladki odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia do kriolipolizy. COOLSLIM, przy wykorzystaniu stałej, niskiej temperatury (wynoszącej co najmniej -16 stopni Celsjusza) uszkadza tkankę tłuszczową. Równocześnie chroni skórę i naskórek przed odmrożeniem dzięki zastosowaniu specjalnej membrany.

Coraz większą popularnością ze względu na dużą efektywność cieszy się kriolipoliza. W celu rozpoczęcia przeprowadzania tego typu zabiegów, należy wyposażyć się w urządzenie do kriolipolizy, które schładza tkankę, doprowadzając do apoptozy komórek tłuszczowych. Wykorzystywana podczas modelowania ciała specjalna głowica zasysa odpowiednią ilość skóry. Z jednej strony urządzenie ogranicza przepływ krwi, a z drugiej – wytwarza stałą, niską temperaturę. Wrażliwa na nią tkanka tłuszczowa ulega uszkodzeniu i apoptozie, czyli procesowi „wymiany” obumierających komórek w organizmie. Powstające w czasie kriolipolizy kryształki trójglicerydów zostają w naturalny sposób usunięte przez organizm, pełnią one niepożądane w układzie limfatycznym i dlatego właśnie się je likwiduje. Zabieg tym sprzętem aktywuje w ciele naturalne procesy, podczas których pozbywa się uszkodzonych adipocytów.

Za skuteczne działanie urządzenia do kriolipolizy odpowiada utrzymywanie stałej, niskiej temperatury przez około 50–60 minut. Możliwość zastosowania w czasie jednego zabiegu nawet do czterech głowic ułatwia symetryczną redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie. Urządzenie modelujące ciało tym różni się od lasera (który może pozostawić mało estetyczne ślady), że skutecznie eliminuje tłuszcz i nie uszkadza skóry, tylko ją ujędrnia. Kriolipoliza jest więc nieinwazyjną metodą, a intensywność terapii indywidualnie dopasowuje się do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę budowę anatomiczną i oczekiwane efekty. Umożliwia redukcję ilości tkanki tłuszczowej bez nieestetycznego efektu, jakim może skutkować użycie lasera. Urządzenie do kriolipolizy ułatwia efektywne modelowanie ciała, przyczyniając się do apoptozy komórek tłuszczowych w trakcie zabiegu.

Jak to działa?
linia

Znana od lat kriolipoliza jest zabiegiem opracowanym do redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Wykonywana przez specjalistę kriolipoliza przyczynia się do apoptozy komórek, co jest kluczowe do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej. W celu zastosowania tej metody, należy wyposażyć się w stosowne urządzenie do kriolipolizy, a także odpowiednio przygotować przestrzeń zabiegową. W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i może wynosić -100C (preferowana -8 stopni). Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trój-glicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury -80C przez czas nie mniejszy niż 50-60 minut. Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. dwie głowice okolice brzucha i dwie głowice na udach (cztery głowice pracują równolegle).

usuwania nadmiaru tłuszczu
Wyposażenie

Główki do zabiegów kriogenicznych – 2 szt.
Zacisk pomiarowy tłuszczu – 1 szt.
Skala pomiaru – 1 szt.
Przełącz klucz – 2 szt.
Instrukcja obsługi – 1 szt.
Lejek do wody – 1 szt.
Króciec odpływowy – 1 szt.
Przewód zasilający – 1 szt.
Pierścień gumowy – 8 szt.
Uchwyt – 1 szt.
Opakowanie metalowe – 1 szt.

Dane techniczne

Moc wejściowa – 1800 W
Ciśnienie w mrożonej głowicy  – 0-100kpa
Energia RF – 1-50J / cm2

Czas pracy – 0-60 min.

Temperatura – (-16 ;+5 ℃ )

Rozmiar ekranu dotykowego – 10,4 cala
Ilość uchwytów zabiegowych 5 jednostek (opcjonalnie)

Głowica duża – 25*12*8,2 cm

Głowica średnia – 20*10*8,2 cm

Głowica mała – 12*6*6,7 cm

Głowica podbródkowa – 7,5*3*6,8 cm

Membrana – 12*12; 28*28; 32*32; 34*42 cm
Układ chłodzenia – Półprzewodnikowe chłodzenie + chłodzenie wodne + chłodzenie powietrzem
Wymiar – 95*49*131 cm
Waga netto 56 kg
Moc AC220V ± 10%, 10 A, 50 Hz / AC110V ± 10% 10 A, 60 Hz

 

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania