Endermologia Lpg urządzenie - LM INVEST

Urządzenie – DERMEO SLIM – do masażu podciśnieniowego twarzy i ciała.

urzadzenie do endermologii lpg
Redukcji celulitu
Wyszczuplania ciała
Usuwania zmarszczek
Lifting twarzy
Odmładzanie skóry wokół oczu
Redukcji worków pod oczami
Napinania skóry twarzy i ciała
Zwiększanie elastyczności skóry

Jak działa urządzenie do endermologii ?

Odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, usuwania bóli mięśni czy reumatologicznych – to kilka zabiegów, jakie można wykonać urządzeniem DERMEO SLIM+RF. Jest to wysokiej klasy sprzęt do endermologii  czyli masażu podciśnieniowego. To zabieg, przez który oddziałuje się na tkankę łączną skóry i pobudza metabolizm opornej tkanki tłuszczowej, a włókna kolagenowe stymuluje do produkcji. Przy wykorzystaniu urządzenia wykonuje się terapie odchudzające, usuwające cellulit, kształtujące ciało czy poprawiające kontury twarzy. Ponadto nadaje się ono doskonale do redukcji bólów mięśniowych, kręgosłupa oraz dolegliwości reumatycznych. DERMEO SLIM+RF wykorzystuje zaawansowaną technologię aktywnych rolek masujących. Wyposażone są one w podwójne głowice poruszające się w różnych kierunkach. Zabieg endermologii  opiera się na 20-minutowym programie bazowym oraz kolejnym, 10-minutowym , który ukierunkowany jest na konkretną strefę ciała np. brzuch, uda, pośladki. Każdy masaż odbywa się w komfortowych warunkach. Realizuje się go przez specjalny kostium, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie płynnych manewrów.

Wyniki badań klinicznych, które opublikowano w renomowanych czasopismach naukowych, potwierdzają skuteczne działanie tego sprzętu. Efekty, jakie daje endermologia, to zmniejszenie obwodu ciała o średnio 3 cm, co potwierdziło 99% pacjentów. Z kolei u 87% osób widoczna była redukcja masy, a średnio każdy z nich stracił 3 kg. Dzięki tak wysokiemu wskaźnikowi skuteczności endermologia cieszy się coraz większą popularnością wśród zabiegów, mających na celu zredukowanie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Poza kriolipolizą, jest to jedna z najchętniej wybieranych przez Klientów gabinetów medycyny estetycznej metod usuwania zbędnej masy. Wynika to przede wszystkim z tego, że do zauważenia pierwszych efektów potrzeba zaledwie jednego zabiegu. Osoby, które decydują się na taką ingerencję, niemal zawsze są zadowolone z rezultatów.

W jakich przypadkach endermologia może okazać się równie pomocna, co przy redukcji tkanki tłuszczowej? Powszechne jest wykorzystanie tej metody jako sposobu na wsparcie w zmaganiach z bólami reumatycznymi. Osoby, które walczą z tą dolegliwością, mogą doznać ulgi poprzez stymulację tkanki łącznej skóry, która jest podstawą endermologii. Reumatoidalne zapalenie stawów to choroba o przewlekłym charakterze, atakująca tę część organizmu, którą stymuluje się podczas tej procedury. Endermologia lpg może pomóc w zatrzymywaniu postępu rozwoju obrzęków i zniekształceń, które są częścią przebiegu RZS. To jeden zabiegów medycyny estetycznej, który z powodzeniem może być wykorzystywany jako element terapii w tym zaburzeniu autoimmunologicznym, jak również zwalczaniu bóli o innym podłożu.

Jednym z najszybciej zauważalnych rezultatów jest ujędrnienie skóry. Towarzyszy mu zauważalna redukcja tkanki tłuszczowej. Przeprowadzane z zastosowaniem urządzenia DERMEO SLIM+RF, jest jedną z najchętniej wybieranych ingerencji estetycznych przez osoby w różnym wieku i stopniu nadmiaru masy ciała. Wiele możliwości wykorzystania zabiegu sprawia, że wzbudza zainteresowanie osób chcących poprawić wygląd poszczególnych części ciała, ale również pozbyć się uporczywego bólu.

Działanie urządzenia.

 • Infrared – emitowane promienie podczerwone doprowadzają do wzrostu temperatury, co przyspiesza metabolizm. Zabieg wspomaga funkcjonowanie liposukcji ultradźwiękowej i dermomassagera. Podgrzane tkanki i przyspieszony metabolizm powodują szybsze usunięcie komórek tłuszczowych rozbijane przez inne zabiegi, głęboko oczyszcza pory skóry oraz likwiduje wypryski i trądzik.
 • Masaż limfatyczny – jest to metoda, która skutecznie zapobiega powstawaniu cellulitu. Jest to
 • metoda mechaniczna : roller + próżniowa – masaż próżniowy.
 • Masaż wykonuje się przy pomocy głowicy wyposażonej w dwie rolki, które są ruchome i pracują niezależnie. Dodatkowo oprócz rolek głowica posiada komorę ssącą, która zasysa masowany fałd skóry. Intensywność podciśnienia, szybkość rolek, moc RF i infrared są indywidualnie dobierane tak, aby zabieg był bezbolesny i przyjemny.

 

Dane techniczne

 • Siła ssąca masażu podciśnieniowego – 0-0.08 MPa, 0-50 Hg zmienna, stała
 • Wielkość głowic: 4mm * 7mm, 8mm * 25mm, 30mm * 50mm, 40mm * 60mm
 • Waga netto – 55 kg,
 • Rozmiar urządzenia: 62,5cm * 52,5cm * 107cm.

Zestaw zawiera

 • Urządzenie bazowe
 • Głowica do twarzy – 4mm*7mm – 1 szt.
 • Głowica do twarzy – 8mm*25mm – 1 szt.
 • Głowica do ciała – 30mm*50mm – 1 szt.
 • Głowica do ciała – 40mm*60mm – 1 szt.
 • Kombinezon zabiegowy – 5 szt. (M, L, XL lub XXL)
 • Wsparcie posprzedażowe,
 • Rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • Gwarancja12 m-cy na urządzenie bazowe,
 • Transport urządzenia do gabinetu,
 • Stałe bezpłatne konsultacje dotyczące obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów,
 • Szkolenie zakończone certyfikatem,
 • Instrukcje w języku polskim lub angielskim
linia

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania