laser różne języki menu

V-980 LASER DIODOWY DO USUWANIA NACZYNEK

linia
Usuwanie naczynek
Usuwanie żylaków
Usuwanie pajączków
Usuwanie naczyniaka krwionośnego
Szybki zabig (około 15 minut)
Szybkie gojenie się skóry po zabiegu

V-980 Laser diodowy – Opis

Spękane naczynka na skórze nie wyglądają korzystnie, stąd też zarówno panie, jak i panowie często szukają sposobów na maskowanie tego problemu. Po co jednak próbować go kamuflować, jeśli można z nim skutecznie walczyć?
Salon kosmetyczny czy klinika medycyny estetycznej wyposażona w specjalistyczny laser diodowy służący do zamykania naczynek może zagwarantować swoim klientom profesjonalną pomoc w zakresie pozbywania się nieestetycznych pajączków, kłopotliwych żylaków czy nawet naczyniaka krwionośnego. Stosując to nowoczesne narzędzie, można bez problemu pozbyć się również problemu popękanych naczynek, niezależnie czy dotyczy on skóry twarzy, szyi czy też którejkolwiek innej części ciała.
Działanie lasera diodowego opiera się na emitowaniu wiązki o energii o długości 980 nm. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej głowicy, wykorzystującej połączenie światłowodowe, uzyskuje się w pełni zadowalające efekty przy precyzyjnym ustawieniu mocy. Prosty, przejrzysty interfejs i łatwość obsługi sprawiają, że nie trzeba wiele czasu na opanowanie tego urządzenia. Zaletą proponowanego narzędzia jest również jego cena – laser diodowy oferujemy za przystępną i konkurencyjną kwotę.
Jak to działa?
 V-980 jest najnowszym laserem diodowym emitujący wiązkę o energii 980 nm. To skuteczne narzędzie do zamykania naczynek. Laser diodowy pozwala zamykać naczynka, usuwać tzw. “pajączki”, znacząco poprawiając wygląd oraz estetykę skóry. Laser diodowy znakomicie usuwa naczynka zarówno na twarzy jaki i na całym ciele, Laser diodowy posiada innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym, co gwarantuje najlepsze efekty zabiegowe i najwyższą wydajność urządzenia.
linia
Końcówka zabiegowa

Końcówka zabiegowa

Interface

Interface

Dane techniczne

Tryb pracy – impulsowy
Moc systemu – 100 W
Czas trwania impulsu – 20ms-100ms
Opóźnienie impulsu – 180ms-900ms
Ręczna obróbka – Laser Focus
Sygnał –  światłowód

Rozmiar – 54*48*80 mm

Waga – 10 kg

Zestaw zawiera

urządzenie bazowe

głowica zabiegowa
filtry
materiały szkoleniowe
instrukcja obsługi w języku polskim

gwarancja 12 m-cy

profesjonalne szkolenie zakończone certyfikatem

dowóz na terenie Polski

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania