lipolaser magic 4d

LIPOLASER  MAGIC 4D

 

linia
Modeluje sylwetkę
Redukuje tłuszcz
Redukuje cellulit
Napina skórę
Poprawia koloryt skóry

Lipo laser Magic 4D

Lipolaser jest zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym.
Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.
Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry.
Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe.
Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię.

Zastosowanie

To idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które marzą o utracie obwodów, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej.

Efekty

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii sylwetki, jak również zredukować cellulit. Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice.

Efekty odchudzania można zaobserwować już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym, jednak zadowalające rezultaty są widoczne po ok. 6-12 zabiegach.

Zalety Lipolasera Magic 4D

■ Innowacyjne pady

Pady można łatwo łączyć. Duże pady 210*100 mm, posiadają 60 diod Mitsubishi o mocy 130mW, małe pady 110*50 mm posiadają 20 diod Mitsubishi o mocy 130mW każda.
■ Natychmiastowe wyniki
Wyniki można zobaczyć natychmiast po zabiegu. Zazwyczaj przy każdym zabiegu można osiągnąć utratę obwodu brzucha o 2-4 cm. Zalecany jest 8 zabiegów w ciągu 4 tygodni z 2 zabiegami tygodniowo.
Zabieg można wykonać na wszystkich rodzajach skóry i obszarach ciała, w których gromadzony jest niepożądany tłuszcz, a po zabiegu możesz wrócić do normalnej aktywności.
■ Cztery długości fali:
635/650 nm może przenikać do warstwy podskórnej i powodować rozpuszczanie tłuszczu.
940/808 nm może pomóc w głębszej penetracji i przyspieszyć drenaż limfatyczny, krążenie krwi i metabolizm.
■ Udowodnione klinicznie
Niezależne badania kliniczne wykazały, że U-Magic 4D jest w niektórych przypadkach porównywalny z wynikami uzyskanymi dzięki liposukcji. Zdjęcia ultradźwiękowe pokazują nawet 30% zmniejszenie głębokości warstwy tłuszczu już po jednym zabiegu.
■ Opłacalna funkcja
W porównaniu do liposukcji chirurgicznej i innych technologii ultradźwiękowych lub laserowych, Lipolaser Magic 4D jest znacznie tańszy z podobnymi wynikami.
■ Dokładne pozycjonowanie
Lipolaser Magic 4D może w szczególności celować w obszar leczenia, ustawiając podkładki laserowe na obszarach docelowych, takich jak podbródek, ramiona, brzuch lub uda.

PARAMETRY TECHNICZNE

Typ lasera – diodowy o długości fali – 635/660/810/980nm

Diody – Mitsubishi ML101J27 o mocy 160-350mW(puls)

Moc energii – 61,44 W – 384 diod x 160mW 

Wyświetlacz dotykowy- kolorowy

System chłodzenia – chłodzony powietrzem

Wymagania elektryczne – 100V-240V 

Tryb pracy – ciągły 

Tryb: 3 rodzaje

12 szt. padów dużych- każdy wyposażony w 60 diod, 210mm x 100mm

4 szt. padów małych- każdy wyposażony w 12 diod, 110mm x 50 mm

Wymiary – 48cm x 65cm x 58cm (nie obejmuje stojaka)

Waga – 30 kg

 

ZESTAW ZAWIERA

  • Urządzenie bazowe
  • 12 dużych padów
  • 4 małe pady
  • Wsparcie posprzedażowe,
  • Rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • Gwarancja24 m-cy,
  • Transport urządzenia do gabinetu,
  • Stałe bezpłatne konsultacje dotyczące obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów,
  • Szkolenie zakończone certyfikatem,
  • Instrukcje w języku polskim lub angielskim 

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania