Lampa led do światłoterapii, urządzenie do fotoodmładzania

Lampa led do światłoterapii, fotoodmładzanie – 4 kolory naświetlania

linia
Stymuluje produkcję kolagenu
Redukuje przebarwienia
Zmniejsza blizny potrądzikowe
Poprawia drobne rozstępy
Zwiększa elastyczność skóry i poprawia krążenie
Zmniejsza ogólne zaczerwienienia i naczynka

Opis – urządzenie do fotoodmładzania 

Jedną z nowatorskich metod regenerowania skóry jest fotoodmładzanie. Urządzeniem, jakie się do tego zabiegu wykorzystuje, jest kosmetyczna lampa LED. Naświetlanie nią wzmaga produkcję kolagenu i elastyny. Jednocześnie zwiększa się także absorpcja składników aktywnych przez skórę. Światłoterapia, poprzez emitowaną energię na tkankę, przyspiesza metabolizm komórkowy. W ten sposób poprawia się funkcjonowanie komórek skóry, staje się ona bardziej wypoczęta i młodzieńcza. Terapia z zastosowaniem lampy LED w połączeniu z peelingami chemicznymi, mezoterapią, mikrodermabrazją czy zabiegami z użyciem lasera, daje bardzo dobre efekty. Zabieg fotoodmładzania można też przeprowadzać niezależnie, ale to w zestawieniu z innymi technikami stymulacji skóry do regeneracji rezultat będzie dostrzegalny znacznie szybciej. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się technologię emitowania energii bezpośrednio na wybrany obszar skóry. Najczęściej stosowany jest do regeneracji górnych partii ciała, a w szczególności obszaru twarz-szyja-dekolt. To tam najczęściej zauważalne są pierwsze oznaki starzenia. Wiek może zdradzać szczególnie skóra szyi, która najszybciej ulega wiotczeniu, generując nieestetyczny efekt. Fotoodmładzanie pomaga w jego redukcji, widocznie cofając rezultaty starzenia się skóry. Dzięki temu jest to powszechny zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Najczęściej stosuje się go w charakterze uzupełnienia dla innych bezinwazyjnych terapii. To znakomita alternatywa dla chirurgii plastycznej, umożliwiająca osiąganie podobnych efektów naturalną metodą, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Przeprowadzony w kilku sesjach zabieg fotoodmładzania w widoczny sposób redukuje rozszerzone pory i pomaga w zwalczaniu zmarszczek. Skóra z widocznymi nierównościami i zagłębieniami ulega znacznej poprawie po cyklu z użyciem tej metody. Można stosować ją jako uzupełnienie zabiegu laserowego zamykania zmian naczyniowych. Podczas jej przeprowadzania jedna długość fali walczy z rozszerzonymi naczynkami, podczas gdy inne odpowiadają między innymi za przyspieszenie produkcji kolagenu. Efektem przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem urządzenia LED może być delikatne wysuszenie skóry. Dlatego też pomiędzy sesjami ważne jest stosowanie kuracji głęboko nawilżających. Ta bezinwazyjna ingerencja sprawdzi się zwłaszcza w przypadku twarzy, której skóra jest szczególnie wrażliwa. Osiągnięcie spektakularnego efektu z jej wykorzystaniem możliwe jest bez zdzierania wierzchnich warstw naskórka, czego wymagają zabiegi mezoterapeutyczne. Jednocześnie, jest całkowicie bezpieczne dla skóry i nie powoduje dyskomfortu. 

Na czym polega działanie lampy LED do światłoterapii?

W czasie zabiegów fotoodmładzania kosmetyczną lampą ledową emitowane jest różnokolorowe światło:

  • czerwone – odpowiada za syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Jego działanie wpływa również na przyspieszenie metabolizmu komórkowego oraz krążenia krwi. Poprawia elastyczność skóry, przyspiesza jej gojenie się, wzmacnia efekty po inwazyjnych zabiegach laserowych, mezoterapii, peelingu oraz makijażu permanentnym i mikrodermabrazji;

  • niebieskie – jego główne działanie to zabijanie beztlenowych bakterii trądziku Propionibacterium acnes, bez naruszania tkanek skóry. Świetnie radzi sobie z redukcją stanów zapalnych i zapobiega powstawaniu wyprysków. Światłoterapia przyspiesza naturalny proces gojenia naskórka. W skuteczny sposób zapobiega zakażeniom i bliznom;

  • fioletowe (czerwone+niebieskie) – to światło mieszane, które jest jeszcze bardziej skuteczne w leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych. Czerwone światło widzialne przenika przez skórę nawet do głębokości 810 mm. Kiedy się wchłonie, zapewnia odpowiednią ilość energii do stymulowania naturalnych procesów gojenia się. Niebieskie światło zabija komórki beztlenowe, odpowiedzialne za trądzik, a w połączeniu z czerwonym daje jeszcze lepsze efekty w jego leczeniu.

DANE TECHNICZNE

kolor - biały
4 kolory światła
Moc - 15 W
Wymiary - 480*323*305mm
Waga - 2,28 kg
Gwarancja 12 m-cy,

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania