Laser DPL

DPL ZOYA LASER

usuwanie przebarwień
likwidacja rumienia
leczenie trądziku
fotoodmładzanie
uszczelnianie naczyń krwionośnych
terapia przeciwstarzeniowa
Redukuje rozstępy
WhatsApp Image 2021-08-05 at 11.32.20
WhatsApp Image 2021-08-05 at 11.31.38
WhatsApp Image 2021-08-05 at 11.33.18

DPL ZOYA LASER

linia

Najwyższej klasy urządzenie dzięki zastosowaniu technologii DPL można wykonywać nim zabiegi na przebarwienia, zmiany naczyniowe, leczenie trądziku oraz foto-odmładzanie. Nowoczesne, posiadające wiele funkcji, przeznaczone dla profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Zabiegi z wykorzystaniem DPL ZOYA LASER  są niezwykle skuteczne i precyzyjne, a także nie wywołują obrażeń skóry. Laser można stosować dla wszystkich rodzajów skóry. Zaletą technologii DPL jest jej bezinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

DPL ZOYA LASER – jak działa? 

PRZEBARWIENIA

Pochłonięte przez melaninę światło DPL zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Mogą one zareagować na dwa różne sposoby. Przebarwienia niewielkie, nie odgraniczające się mocno od otaczającego naskórka zostaną rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy. Przebarwienia ciemne, wyraźne odgraniczone od otaczającego naskórka mogą wyłuszczyć się i spowodować pojawienie się strupka, który po zakończeniu procesu regeneracji zejdzie bez pozostawienia blizny i śladu.

FOTOODMŁADZANIE

Światło DPL oddziałuje na fibroblasty poprzez podgrzanie skóry właściwej do temperatury ok. 55°C. Fibroblasty to komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w skórze. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi: skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.

ZMIANY NACZYNIOWE

W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu DPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach. Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, zagęszczona, dzięki czemu naczynia krwionośnestają oraz rumień stają się mniej widoczne.

LECZENIE TRĄDZIKU

Światło DPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten – porfiryny pod wpływem ciepła przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian zapalnych.

Dane techniczne

 

  • Długość fali: 610nm-960nm i 530nm-960nm
  • Tryb: Szybki/Tradycyjny/Bezbolesny
  • Wielkość plamki: 8*40mm, 10*50mm.
  • Moc: 1800W, 2500W, 3000W,
  • Częstotliwość: 1-10Hz,
  • Energia wyjściowa: 10-130J/cm^2,
  • Puls: 0.1ms-9.9ms,
  • System bezpieczeństwa: Alarm temperatury, Monitorowanie napięcia

Zestaw zawiera

Urządzenie główne,

Głowica frakcyjna FOCUS (1064nm, 532nm)

Głowica “plaster miodu” (opcjonalnie)

Instrukcję obsługi,

Gwarancję 24 m-cy,

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

Profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem

Uruchomienie i dowóz na terenie Polski,

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania