Laser picosekundowy do zamykania naczynek - LM Invest

Laser Pikosekundowy DISCOPICO

Usuwa powierzchniowe i głębokie zmiany pigmentacyjne
Usuwa tatuaż – wszystkie kolory
Usuwa makijaż permanentny
Dokonuje nieablacyjnej rewitalizacji skóry
Redukuje zmarszczki
Redukuje blizny potrądzikowe
Redukuje rozstępy
Pico laser 3
Pico laser 1
Pico laser 2

Laser pikosekundowy

linia

Jedną z najbardziej popularnych metod zdobienia ciała na całym świecie jest tatuaż. Czasami jednak zdarza się, że okaże się nietrafiony, źle wykonany i wtedy jego właściciel chce się go pozbyć. Jeszcze do niedawna usuwanie tatuażu wiązało się z raczej bolesnym zabiegiem i nieestetycznymi efektami – szpecącymi bliznami.

Innym, pozostawiającym ślad na ciele, dość powszechnym problemem są rozstępy. To rodzaj uszkodzenia skóry, powstający z reguły w wyniku ciąży czy szybkiego przyrostu masy tłuszczowej lub mięśniowej. Ten ostatni przypadek dotyczy osób, które intensywnie ćwiczą na siłowni. Rozstępy często są powodem kompleksów i braku pewności siebie, zwłaszcza w sytuacjach, w których pojawia się konieczność odsłonięcia ciała np. na plaży, na basenie.

Na skórze ukazują się również innego rodzaju blizny po wypadkach, trądziku albo będące efektem operacji chirurgicznej. Jednak bez względu na przyczynę tych nieestetycznych śladów na ciele z każdym z nich poradzi sobie laser pikosekundowy DISCOPICO.  To urządzenie do usuwania:

  • tatuażu,

  • blizn,

  • rozstępów.

Dziś jest to bardzo nowoczesny sprzęt, a zabieg z wykorzystaniem lasera pikoskundowego nie wiąże się już z tak dużym dyskomfortem. Poza tym, po jego użyciu na ciele nie ma praktycznie żadnych śladów.

Działanie laser pikosekundowy DISCOPICO opiera się na ultrakrótkich impulsach wiązki oraz działaniu mechanicznym. Pobudza on fibroblasty, które odpowiadają za produkcję kolagenu i elastyny. Wykorzystanie innowacyjnego urządzenia jest gwarancją efektywnej stymulacji organizmu do produkcji tych dwóch rodzajów białek. Dzięki temu „pobudzeniu” skóra znowu staje się elastyczna i jędrna. To z kolei wpływa na młody wygląd.

Ze względu na to, że laser pikosekundowy DISCOPICO wykorzystuje technologię Skupionego Plastra Miodu, możliwe jest osiągnięcie efektu wakuolizacji skóry. W ten sposób natomiast zapewnia się jej powierzchni odpowiednią ochronę przed uszkodzeniem.

Użycie laser pikosekundowy DISCOPICO do usuwania tatuaży czy przebarwień pozwala na rozbicie pigmentu niemal bez uszkodzenia tkanki. Dzięki temu negatywne efekty po zabiegu są niewidoczne. Rozbity z dużą siłą na drobne cząsteczki pigment ułatwia organizmowi wchłanianie i wydalanie go. Powoduje to mniejszy obrzęk, jaki może pojawić się po likwidacji zmian naskórnych. Wąska i skoncentrowana wiązka laser pikosekundowy DISCOPICO uruchamia w niej naturalne procesy regeneracyjne. Pobudzone do działania włókna kolagenowe zaczynają efektywnie pracować. To dzięki nim skóra jest skutecznie zrekonstruowana.

Zabiegi laserem picosekundowym pozwalają więc na skuteczne pozbycie się szpecących blizn i rozstępów.

Laser DISCOPICO – jak działa? 

PRZEBARWIENIA

laser pikosekundowy DISCOPICO to technologia pikosekundowa z ultrakrótkim impulsem oraz działaniem mechanicznym jak żadna inna pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za elastyczność i strukturę skóry, zapewniając jej młody wygląd. laser pikosekundowy DISCOPICO działa na skórę właściwą, pozostawiając warstwę zewnętrzną nieuszkodzoną, dzięki czemu nie dochodzi do zmian pozapalnych czy bliznowaceń.

BLIZNY I ROZSTĘPY

laser pikosekundowy DISCOPICO to idealny laser by pozbyć się szpecących blizn czy rozstępów. Wiązka lasera w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób dociera do uszkodzonej tkanki pobudzając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki zastosowaniu technologii fotomechanicznej nie dochodzi do przegrzania skóry, a działając ultrakrótkim impulsem mamy zapewnione skuteczne pobudzanie włókien kolagenowych odbudowujących strukturę skóry. Laser pikosekundowy DISCOPICO to gwarancja szybkiego procesu rekonwalescencji oraz brak przebarwień pozapalnych.

TATUAŻ I MAKIJAŻ PERMANENTNY

Laser pikosekundowy DISCOPICO to laserowa rewolucja w zakresie usuwania tatuaży i nieudanego makijażu permanentnego. Jeszcze żaden laser nie rozbijał pigmentu barwnika na tak drobny pył jak w przypadku DISCOPICO. Dzięki takiemu rozwiązaniu barwnik jest znacznie szybciej usuwany z organizmu, a usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuję przy zmniejszonej ilości zabiegów i całkowicie bezpiecznie.

Głowice zabiegowe do lasera picosekundowego

Laser pokosekundowy DISCOPICO może być wyposażony w 4 głowice zabiegowe :

1) Głowica 532nm może usunąć powierzchowny pigment w okolicy oka, taki jak znamię, znamię, plamka kawy, tatuaż w kolorze czerwonym i zmiany naczyniowe, rumień. 

2) Głowica 1064 nm może usuwać pigment warstwy skóry właściwej w twarzy i ciele, taki jak znamię, tatuaże, plamka kawy, kolor niebieski i czarny.

3) Głowica 585nm (opcjonalna) może usunąć powierzchowny pigment w okolicy oka, taki jak znamię,  plamka kawy, tatuaż w kolorze czerwonym i zmiany naczyniowe, rumień. Bardziej nadaje się do ciemnego koloru skóry.

4) Głowica 650nm (opcjonalna) może usunąć tatuaż w kolorze zielonym i tatuaż w niebieskim kolorze.Dane techniczne

 

Typ – Laser DISCOPICO ND:YAG

Energia – 800 mJ (532nm); 1600mJ (1064nm)

Głowice – 1064nm, 532nm, (650nm, 585nm opcjonalnie)

Czas trwania impulsy – 2000ps

Rozmiar plamki – 2-10mm

Wymiary – 90*45*120cm

Waga – 113kg

 

Zestaw zawiera

Urządzenie główne,

Głowica frakcyjna FOCUS (1064nm, 532nm)

Głowica „plaster miodu” (opcjonalnie)

Instrukcję obsługi,

Gwarancję 24 m-cy,

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

Profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem

Uruchomienie i dowóz na terenie Polski,

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania