beauty system

MAXIM MULTIPOLAR – urządzenie do modelowania sylwetki

Lifting termiczny skóry i stymulacja mięśni
Redukcja zmarszczek
Ujędrnianie ciała
Wyszczuplanie
Konturowanie ciała
Cellulit
linia

Przede wszystkim cellulit

Cellulit to duży problem estetyczny, który przyczynia się do obniżenia samooceny. Kobiety z cellulitem nie lubią pokazywać swoich niedoskonałości, co wiąże się z doborem maskujących ubrań w okresach letnich, zmniejszeniem komfortu i zakłopotaniem podczas pobytu na basenie, plaży. Niektóre w ogóle unikają tych miejsc. Przypadłość ta dotyczy ok. 90% kobiet po menopauzie. Może przybierać różne stopnie nasilenia, od zmian widocznych tylko podczas ucisku skóry, bądź jej naciągnięcia, do dużych nierówności występujących stale.   Diety wysokowęglowodanowe prowadzą do nasilenia lipogenezy, czyli zwiększonej produkcji tłuszczy w organizmie, co z kolei powoduje większe magazynowanie tłuszczu w komórkach warstwy podskórnej i uwydatnienia cellulitu. Znaczne wahania masy ciała, naprzemienne tycie i chudnięcie również powoduje nasilenie „skórki pomarańczy”. Siedzący tryb życia, bądź praca stojąca prowadzi do zastoju krwi i limfy w kończynach dolnych i powoduje obrzęk tkanki podskórnej. Ciąża także wpływa na powstanie omawianych zmian, spowodowane jest to zwiększeniem poziomu hormonów takich jak estrogen, prolaktyna, insulina jak również zatrzymaniem wody w organizmie w tym okresie.         

Technologia

Aparat SINERON MULTIPOLAR jest urządzeniem medycznym z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa. Jego skuteczność została potwierdzona szeregiem badań laboratoryjnych. SINERON MULTIPOLAR to najbardziej kompleksowy system antystarzeniowy dostępny na rynku.

Zabiegi wykonane przy użyciu SINERON MULTIPOLAR stymulują naturalną odnowę kolagenu. Skutkuje to ogromną poprawą napięcia skóry oraz natychmiastowym efektem liftingu. SINERON MULTIPOLAR daje bardzo dobre rezultaty w modelowaniu twarzy, m.in. redukcji tzw. drugiego podbródka. Urządzenie świetnie sprawdza się w eliminowaniu zmarszczek, rozstępów oraz wszelkiego rodzaju blizn, np. trądzikowych. Energia jest wprowadzana do tkanki w dwóch, trech lub sześciu impulsach, co wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Odczuwany przez pacjenta dyskomfort jest sprowadzony do minimum. Bardzo krótki jest również okres rekonwalescencji.

Urządzenie SINERON MULTIPOLAR działa na trzech obszarach: stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej skutecznie modeluje sylwetkę.

Energia MULTIPOLAR RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza procesy naturalnego metabolizmu. Jednoczesne zastosowanie ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej powoduje szybszą jej eliminację. Powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Od zewnątrz działa na nie ciśnienie wytwarzane przez głowicę przyłożoną do powierzchni skóry. Efektem tego procesu jest drenaż tłuszczu.

Energia RF powoduje mikrouszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry. Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra. Podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen, tworzy się nowa tkanka. Skóra przebudowuje się i staje się zdrowsza. Połączony efekt zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Uzyskujemy długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

Jak to działa?

SINERON MULTIPOLAR to nowy sprzęt, który wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię typu Maximus trilipo. Bardzo dobrze łączy zalety kawitacji i radiofrekwencji. Głowica kawitacyjna wykorzystuje efekt kawitacji ultradźwiękowej, aby spowodować rozpad pęcherzyków powietrza wokół błon lipocytów. Złamany lipocyt będzie następnie wchłaniany i metabolizowany z organizmu ludzkiego przez układ limfatyczny. Ma doskonały wynik leczenia dla utraty wagi. Używamy również częstotliwości radiowej 5 MHz, aby zmieniać pole elektryczne w skórze z pozytywnego na negatywne. Wytworzy podskórne ciepło, a następnie początkową denaturację kolagenu. Kolejna neokolageneza następnie napina tkankę skórną i powoduje, że skóra staje się bardziej napięta i gładka. Dodatkowo utrzymując stabilną jednokierunkową wibrację komórek tłuszczowych, uzyskuje się silny efekt uderzenia, co powoduje korzyści kawitacyjne. Ze względu na powstawanie pęcherzyków kawitacyjnych z otaczającym medium, małe wibracje i stały ruch, wzrost lub nagłe rozerwanie. Zabieg nie jest bolesny, podczas zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu. Ilość zabiegów zależy od nasilenia zmian, ale zazwyczaj potrzeba od 4 do 6 zabiegów.

Wskazania do zabiegu

 • zmarszczki,
 • sucha skóra,
 • wiotkość skóry,
 • brak jędrności skóry,
 • worki i cienie pod oczami,
 • utrata owalu twarzy,
 • blizny potrądzikowe,
 • przebarwienia,
 • cellulit,
 • modelowanie sylwetki,
 • leczenie poporodowe,
 • rozstępy,
 • problemy z krążeniem krwi i limfy.

DANE TECHNICZNE

Częstotliwość kawitacji ultradzwiękowej 40KHz Energia kawitacji 5~30W/cm²
Częstotliwość radiofrekwencji 5Mhz Energia radiofrekwencji 0~50J/cm²
Napięcie 110/220V Moc 500W
Opakowanie Aluminum Ekran 10.4″ dotykowy
Głowice do kawitacji 1 Głowice do radiofrekwencji 3

 

ZESTAW ZAWIERA

 • urządzenie główne
 • głowica do kawitacji
 • głowica bipolar
 • głowica tripolar
 • głowica sixpolar
 • włącznik nożny
urządzenie do modelowania sylwetki maxim multipolar

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania