1

Karboksyterapia urządzenie – Pistolet

linia
Lifting twarzy,
Redukcja cellulitu,
Leczenie trądziku,
Odmładzanie skóry,
Usuwanie zmarszczek,
Nawilżanie skóry,
2

ZESTAW ZAWIERA:

  • Korpus z nabojem CO2
  • Filtr
  • Igła do iniekcji
  • Włącznik
  • Manometr
  • Regulator ciśnienia
5
6
4

Opis urządzenia do karboksyterapii

KARBOKSYTERAPIA – to zabieg polegający na wstrzykiwaniu czystego CO2 w tkanki podskórne przez niewielką igłę. CO2 po podskórnym podaniu rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i silnie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm. Następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry oraz zwiększa drenaż limfatyczny. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.

Jak to działa?

Pistolet – to wysokiej jakości urządzenie medyczne do wykonywania estetycznych i medycznych zabiegów karboksyterapii. Ten imponujący, zminiaturyzowany sprzęt do mezoterapii CO2 został zaprojektowany do leczenia rozstępów, zmarszczek, wiotkości skóry oraz wielu innych zaburzeń estetycznych. Jest także narzędziem do leczenia chorób związanych z mikrokrążeniem, chorób niedokrwiennych i poprawy gojenia owrzodzeń.
W pełni przenośny. Zbudowany jako cienki długopis zapewniający łatwe i wygodne użytkowanie. Nie posiada elektroniki. Dlatego tez jest niezawodny w    użyciu. Stosowane są wkłady CO2.  Wkłady zawierają do 6 litrów medycznego CO2. To wystarcza, aby uzyskać 50-minutową ciągłą pracę przy 120 cm3 / min. czyli ok. 300 zabiegów na okolice oczu (max 20ml na okolice) i ok. 20 zabiegów na pełne okolice partii takich jak nogi brzuch (podajemy ok 400-500ml gazu)

ZESTAW ZAWIERA

Urządzenie główne - 1 szt.
Filtr - 20 szt.
Igła zabiegowy - 20 szt.
Nabój CO2 - 3 szt.
Instrukcję obsługi w j. polskim
Gwarancję 12 m-cy,

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania