pakiet do karboksyterapii

Karboksyterapia urządzenie – Pistolet

linia
Lifting twarzy,
Redukcja cellulitu,
Leczenie trądziku,
Odmładzanie skóry,
Usuwanie zmarszczek,
Nawilżanie skóry,
karboksyterapia urządzenia

ZESTAW ZAWIERA:

  • Korpus z nabojem CO2
  • Filtr
  • Igła do iniekcji
  • Włącznik
  • Manometr
  • Regulator ciśnienia
karboksyterapia urządzenie
karboksyterapia pistolety
pistolet do karboksyterapii

Opis urządzenia do karboksyterapii

KARBOKSYTERAPIA – to zabieg polegający na wstrzykiwaniu czystego CO2 w tkanki podskórne przez niewielką igłę. CO2 po podskórnym podaniu rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i silnie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm. Następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry oraz zwiększa drenaż limfatyczny. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.Urządzenie do karboksyterapii działa w oparciu o zaawansowaną technologię, która pozwala osiągać spektakularne efekty w niedługim czasie. Dzięki temu niezwykle chętnie korzystają z niego Klienci salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Zabiegi karboksyterapii mogą być stosowane w przypadku wielu dolegliwości skórnych i efektów starzenia się cery. Rozszerzenie naczyń krwionośnych, będące wynikiem zastosowania tej metody kosmetycznej, ma wiele pozytywnych efektów. Dzięki niemu w skórze wzrasta ilość włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność.

Efekt drenażu limfatycznego wpływa pozytywnie na układ chłonny, redukując obrzęki i pomagając w redukcji cellulitu. Terapia z wykorzystaniem dwutlenku węgla to hit medycyny estetycznej, którym Klienci salonów zainteresowani są w coraz większym stopniu. Oprócz redukcji efektów starzenia się skóry, jakim jest między innymi utrata jędrności, główną korzyścią wynikającą z zabiegu jest możliwość zlikwidowania niechcianej tkanki tłuszczowej w bezinwazyjny sposób. Komórki tłuszczowe są wyjątkowo wrażliwe na działanie czystego CO2 – jego zastosowanie przyczynia się do ich rozpadu. To nieoceniona pomoc w walce z niechcianymi kilogramami. Aby było skuteczne, konieczne jest pozbycie się samych komórek tłuszczowych, co bardzo trudno osiągnąć samym odchudzaniem i aktywnością fizyczną.

Jak to działa?

Pistolet – to wysokiej jakości urządzenie medyczne do wykonywania estetycznych i medycznych zabiegów karboksyterapii. Ten imponujący, zminiaturyzowany sprzęt do mezoterapii CO2 został zaprojektowany do leczenia rozstępów, zmarszczek, wiotkości skóry oraz wielu innych zaburzeń estetycznych. Jest także narzędziem do leczenia chorób związanych z mikrokrążeniem, chorób niedokrwiennych i poprawy gojenia owrzodzeń.
W pełni przenośny. Zbudowany jako cienki długopis zapewniający łatwe i wygodne użytkowanie. Nie posiada elektroniki. Dlatego tez jest niezawodny w    użyciu. Stosowane są wkłady CO2.  Wkłady zawierają do 6 litrów medycznego CO2. To wystarcza, aby uzyskać 50-minutową ciągłą pracę przy 120 cm3 / min. czyli ok. 300 zabiegów na okolice oczu (max 20ml na okolice) i ok. 20 zabiegów na pełne okolice partii takich jak nogi brzuch (podajemy ok 400-500ml gazu)

Każde urządzenie do karboksyterapii działa na bazie zaawansowanej technologii, umożliwiającej podskórne podanie dwutlenku węgla w celu uzyskania szeregu korzyści związanych z redukcją tkanki tłuszczowej, a także usuwania rozstępów czy efektów starzenia – zmarszczek i utraty elastyczności. Zastosowanie mezoterapii igłowej może być również pomocne w walce z chorobami autoimmunologicznymi skóry, na przykład łuszczycą. Pomaga znormalizować długość i szerokość naczyń włosowatych, co jest istotne w zwalczaniu objawów tej przewlekłej dolegliwości. Po kilku seriach tego zabiegu, większość pacjentów obserwuje redukcję zmian chorobowych i zmniejszenie częstotliwości nawrotów. Terapia wykorzystująca dwutlenek węgla poradzi sobie również z bliznami pozabiegowymi i potrądzikowymi. Zróżnicowane opcje zastosowania sprawiają, że Klienci gabinetów kosmetycznych coraz chętniej wybierają zabieg z wykorzystaniem tych specjalistycznych urządzeń. Jest to technika bezinwazyjna i nie powodująca bólu czy efektów ubocznych.

ZESTAW ZAWIERA

Urządzenie główne - 1 szt.
Filtr - 20 szt.
Igła zabiegowy - 20 szt.
Nabój CO2 - 3 szt.
Instrukcję obsługi w j. polskim
Gwarancję 12 m-cy,

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania