bezoperacyjny lifting ginekologiczny

INTIMA LADY – urządzenie ginekologiczne

linia
Silny efekt ujędrniający,
silny efekt ujędrniający,
Szybko odczuwalne efekty
Zwiększenie wydzielania,
Eliminacja suchości pochwy,
Poprawa wrażliwości,

Urządzenie INTIMA LADY – Opis

Problemy intymne niekorzystnie wpływające na sferę kontaktów seksualnych, nie są już tematem tabu i coraz więcej kobiet szuka profesjonalnej pomocy, w celu ich wyeliminowania. Wśród najczęstszych czynników ograniczających przyjemność kontaktów seksualnych, wyróżnia się brak odpowiedniego napięcia mięśni pochwy oraz suchość miejsc intymnych powodującą ból i dyskomfort podczas stosunku oraz mniejszą wrażliwość na bodźce.

Jeszcze do niedawna leczenie wielu z tych problemów obejmowało skomplikowane leczenie chirurgiczne i farmakologiczne. Dzisiaj jednak terapia tych dolegliwości przebiega znacznie prościej, a przede wszystkim – efektywniej. Urządzenie, jakim jest INTIMA LADY to nowoczesne narzędzie medyczne, które korzysta z technologii ultradźwięków, emitowanych z wysoką intensywnością. Wykorzystuje przetworniki o różnych skupieniach głębokości.

Prezentowane urządzenie ginekologiczne INTIMA LADY oddziałuje na błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy za pomocą fal ultradźwiękowych. Skoncentrowana energia dociera głęboko aż do tkanki mięśniowej, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne. Co ważne – podczas tego zabiegu śluzówka pochwy pozostaje nienaruszona. Dlatego też usługę tę można wykonywać prewencyjnie, jak i leczniczo w przypadku różnych stwierdzonych dolegliwości, w tym:

  • wysiłkowego nietrzymania moczu,
  • obniżenia napięcia ścianek pochwy,
  • suchości pochwy.

Dzięki stymulacji tkanek pochwy skutecznie zwiększa się (aż do poprawnego stanu) wydzielanie śluzu, a także napięcie jej mięśni, dzięki czemu średnica dróg rodnych ulega zdecydowanemu zmniejszeniu. Wraz z ujędrnieniem ścianek pochwy, unormowaniem wytwarzania śluzu, a także wzmocnieniem mięśni, poprawie ulega również czucie, co ma duży wpływ na zadowolenie z życia intymnego.

Istotny jest też fakt, że zabieg ginekologiczny, wykonany za pomocą INTIMA LADY trwa około 20 minut, po których pacjentka bez żadnych ograniczeń może wrócić do swojego codziennego życia. Należy również zwrócić uwagę, że jest to jedyne urządzenie, do którego stosowania przeciwwskazaniem nie jest ani ciąża, ani okres karmienia.

Proponowany INTIMA LADY charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, a czytelny interfejs ułatwia kontrolowanie parametrów. Stąd też szkolenie i opanowanie zasad funkcjonowania tego urządzenia przebiega szybko i sprawnie. Sam sprzęt jest kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu łatwo wpasuje się w wystrój gabinetu ginekologicznego. Cena natomiast należy do najatrakcyjniejszych na rynku.

Jak to działa?

INTIMA LADY wykorzystuje najnowszą i nieinwazyjną technologię ultradźwięków skoncentrowaną na wysokiej intensywności z przetwornikami o różnych skupieniach głębokości bezpośrednio leczących błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy. INTIMA LADY wykorzystuje fale ultradźwiękowe oddziaływają głęboko aż na tkankę mięśniową wymuszając jej regenerację nie uszkadzając przy tym śluzówki pochwy. Skuteczność tego zabiegu jest zauważalna zarówno w terapii prewencyjnej, jak i w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i problemu luźnej pochwy, wyraźnie zmniejszając jej średnicę. Zabieg trwa 20 min i nie wymaga hospitalizacji czy wyłączenia z życia zawodowego. Jako jedyny może być stosowany w okresie ciąży i karmienia.
Interfejs

Interfejs

Głowica 3.0 mm

Głowica 3.0 mm

Głowica 4.5 mm

Głowica 4.5 mm

Dane techniczne.

Ekran – kolorowy 12″

Głowica zabiegowa – 3.0mm ; 4.5mm

Odstęp – 1.0 – 3.0mm regulowany co 0.1mm

Długość linii – 5.0 – 25.0mm

Energia – 0.1 – 1,5 J

Napięcie – 230V; 50Hz

Wymiary – 40*32*35 cm

Waga – 15 kg

Zestaw zawiera :

Urządzenie bazowe
Głowica zabiegowa – 3.0 mm
Głowica zabiegowa – 4.5 mm
Instrukcja obsługi w j. polskim
Gwarancja – 12 m-cy (możliwe przedłużenie do 24 m-cy)
Dowóz do gabinetu i uruchomienie (na terenie Polski)
Profesjonalne szkolenie zakończone certyfikatem
Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania