hifu lifting twarzy

HIFU S-Queen – urządzenie do liftingu twarzy

Usuwa zmarszczki wokół czoła, oczu, ust itp.
Podnoszenie i obu policzków.
Poprawia elastyczność skóry i kształtuje kontur.
Napinana skóry na czole, unosi linię brwi.
Poprawia cerę, dzięki czemu skóra jest delikatna i jasna
Usuwanie zmarszczek szyi, ochrona starzenia się szyi.
linia

bezoperacyjny lifting twarzy
zabieg lifting twarzy i ciała
instrukcja lasera
przekrój procesu hifu

Urządzeniu HIFU- opis i parametry

Skóra zaczyna się starzeć w okolicach 25. roku życia. Traci wówczas swoją elastyczność i wytrzymałość. Ulega powolnemu niszczeniu i degeneracji. Nieinwazyjnym urządzeniem, które pozwala opóźnić te mało estetyczne efekty, jest HIFU. Jego działanie polega na bezoperacyjnym pobudzaniu skóry do regeneracji. Oprócz tego napina ją. Podczas zabiegu z wykorzystaniem tego sprzętu odradza się stosowanie kolagenu. Urządzenie ma wiele funkcji. Z jego pomocą można podnieść, zacisnąć, usunąć zmarszczki oraz kształtować je. Rezultat tych działań może utrzymywać się przez bardzo długi czas. HIFU to znakomite narzędzie do redukcji tkanki tłuszczowej, które jednocześnie pozwala odmłodzić skórę w naturalny sposób, nadając jej promienny wygląd i poprawiając gładkość. To alternatywa dla ingerencji chirurga plastycznego, całkowicie bezinwazyjna dla skóry. Pomaga w odbudowie włókien kolagenowych, które warunkują młody wygląd skóry. Zabieg HIFU jest coraz bardziej cenioną metodą odmładzającą wykorzystywaną powszechnie w kosmetyce. Gabinety medycyny estetycznej coraz częściej decydują się na wprowadzenie tego typu ingerencji do swojej oferty.

Bezoperacyjny lifting twarzy – jak działa HIFU?

Wykorzystywana w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała technologia HIFU to wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej. Dostarcza się ją do głębokich warstw skóry i wprawia komórki w drgania. W ten sposób rozgrzewają się do temperatury 60–70 stopni. To skutkuje obkurczeniem tkanek i prowadzi do skutecznego odbudowania kolagenu. Znajdująca się w zestawie z urządzeniem szeroka na 5–10 cm głowica pozwala wysyłać ultradźwięki na 1,5 mm, 3,0 mm lub 4,5 mm w głąb tkanki skóry twarzy i 8,0 mm oraz 13 mm w przypadku pozostałych partii ciała. Ich rola polega nie tylko na stymulacji, ale i regeneracji tkanek oraz skracaniu włókien kolagenu. Już bezpośrednio po terapii można zobaczyć pierwszy, delikatny efekt. Aby jednak odnieść oczekiwane rezultaty, czyli trwałe zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, potrzeba więcej czasu – od kilku miesięcy do pół roku. Wykorzystanie sprzętu HIFU daje efekty podobne do liftingu przy całkowitej bezinwazyjności. Stosowana w nim energia ultradźwiękowa dociera do warstwy skóry właściwej, dzięki czemu stymulacja tkanek zachodzi na najgłębszym poziomie. Wszyscy Klienci, którzy chcą uniknąć ingerencji chirurgicznej, a którym jednocześnie zależy na widocznym odmłodzeniu skóry, docenią zabieg HIFU, przynoszący widoczne efekty już przy pierwszym zastosowaniu. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala na osiąganie rezultatów,do niedawna zarezerwowanych dla inwazyjnych ingerencji w skórę. W przypadku wiązek energii ultradźwiękowej o dużym natężeniu możliwe jest nie tylko pobudzenie cery do regeneracji w naturalny sposób, lecz także wpłynięcie na produkcję włókien kolagenowych.

Urządzenie HIFU Cena

Cenę urządzenia HIFU można ją sprawdzić w zakładce „Cennik”. Nieinwazyjne zabiegi wykonywane z jego pomocą, są alternatywą dla osób, które chcą wyglądać młodziej, ale bez użycia skalpela. Ultradźwięki działają przeciwstarzeniowo i zmniejszają zwiotczenia skórne. Tę technologię wykorzystać można nie tylko na twarz, ale i całe ciało – aby je ujędrnić lub zredukować tkankę tłuszczową

DANE TECHNICZNE

Typ - ULTRALIFT S
Częstotliwość – 4 MHz
Moc - 200W
Głowice zabiegowe --1.5; 3.0; 4.5; (8.0; 13.0 optionalnie)
Energia impulsu - 0.1 - 2.0 J
Napięcie - 230V, 50Hz
Wymiary - 40*35*33,5 cm
Waga - 8,5 kg

ZESTAW ZAWIERA

Urządzenie główne,
Głowicę zabiegową,
Kartridż zabiegowy 1,5mm,
Kartridż zabiegowy 3.0mm,
Kartridż zabiegowy 4.5mm,
Kartridż zabiegowy 8.0mm (opcjonalnie),
Kartridż zabiegowy 13mm (opcjonalnie),
Instrukcję obsługi,
Gwarancję,
Profesjonalne szkolenie z certyfikatem i dowozem

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania