HIFU 1

Urządzenie HIFU – BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

Usuwa zmarszczki wokół czoła, oczu, ust itp.
Podnoszenie i obu policzków.
Poprawia elastyczność skóry i kształtuje kontur.
Napinana skóry na czole, unosi linię brwi.
Poprawia cerę, dzięki czemu skóra jest delikatna i jasna
Usuwanie zmarszczek szyi, ochrona starzenia się szyi.
linia

HIFU 2
a
a1 1
Przekrój

Urządzeniu hifu – opis i parametry

Skóra zaczyna się starzeć w okolicach 25. roku życia. Traci wówczas swoją elastyczność i wytrzymałość. Ulega powolnemu niszczeniu i degeneracji. Nieinwazyjnym urządzeniem, które pozwala opóźnić te mało estetyczne efekty, jest HIFU. Jego działanie polega na bezoperacyjnym pobudzaniu skóry do regeneracji. Oprócz tego napina ją. Podczas zabiegu z wykorzystaniem tego sprzętu odradza się stosowanie kolagenu. Urządzenie ma wiele funkcji. Z jego pomocą można podnieść, zacisnąć, usunąć zmarszczki oraz kształtować je. Rezultat tych działań może utrzymywać się przez bardzo długi czas.

Jak to działa?

Wykorzystywana w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała technologia HIFU to wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej. Dostarcza się ją do głębokich warstw skóry i wprawia komórki w drgania. W ten sposób rozgrzewają się do temperatury 6070 stopni. To skutkuje obkurczeniem tkanek i prowadzi do skutecznego odbudowania kolagenu. Znajdująca się w zestawie z urządzeniem szeroka na 510 cm głowica pozwala wysyłać ultradźwięki na 1,5 mm, 3,0 mm lub 4,5 mm w głąb tkanki skóry twarzy i 8,0 mm oraz 13 mm w przypadku pozostałych partii ciała. Ich rola polega nie tylko na stymulacji, ale i regeneracji tkanek oraz skracaniu włókien kolagenu. Już bezpośrednio po terapii można zobaczyć pierwszy, delikatny efekt. Aby jednak odnieść oczekiwane rezultaty, czyli trwałe zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, potrzeba więcej czasu od kilku miesięcy do pół roku.

Jaka jest cena urządzenia HIFU? Można ją sprawdzić w zakładce „Cennik”. Nieinwazyjne zabiegi wykonywane z jego pomocą, są alternatywą dla osób, które chcą wyglądać młodziej, ale bez użycia skalpela. Ultradźwięki działają przeciwstarzeniowo i zmniejszają zwiotczenia skórne. Tę technologię wykorzystać można nie tylko na twarz, ale i całe ciało – aby je ujędrnić lub zredukować tkankę tłuszczową.

Jeśli chcesz nabyć urządzenie HIFU po okazjonalnej cenie – zapraszamy na zakupy!

DANE TECHNICZNE

Typ - ULTRALIFT S
Częstotliwość – 4 MHz
Moc - 200W
Głowice zabiegowe --1.5; 3.0; 4.5; (8.0; 13.0 optionalnie)
Energia impulsu - 0.1 - 2.0 J
Napięcie - 230V, 50Hz
Wymiary - 40*35*33,5 cm
Waga - 8,5 kg

ZESTAW ZAWIERA

Urządzenie główne,
Głowicę zabiegową,
Kartridż zabiegowy 1,5mm,
Kartridż zabiegowy 3.0mm,
Kartridż zabiegowy 4.5mm,
Kartridż zabiegowy 8.0mm (opcjonalnie),
Kartridż zabiegowy 13mm (opcjonalnie),
Instrukcję obsługi,
Gwarancję,
Profesjonalne szkolenie z certyfikatem i dowozem

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania