hair platina

HAIR PLATINA – laser do usuwania owłosienia

linia
Laser diodowy
Największa skuteczność usuwania włosów.
Połączenie technologii 3 długości fal w jednym
Generator produkcji USA -MICROCHANNELL
Największa skuteczność usuwania włosów
Intuicyjny ekran, dwa tryby pracy

Laser do depilacji – Opis

Na twarzy, pod pachami, jak i na innych miejscach ciała – owłosienie, w szczególności u kobiet, może być problematyczne, dlatego tez do najpopularniejszych zabiegów w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej należy depilacja laserowa.

Zabieg usuwania owłosienia laserem polega na uszkadzaniu mieszków włosowych i zawartej w nich melaniny, dzięki czemu włosy przestają regenerować się i rosnąć. Do dzisiaj usługa ta kojarzona była z nieprzyjemnymi dolegliwościami, jak wrażenie poparzenia czy obrzęk w miejscu, gdzie dokonywano depilacji.

Nowoczesne urządzenie, jakim jest laser do usuwania owłosienia HAIR PLATINA, działa inaczej, gdyż wykorzystuje on pochodzący z USA generator MIKROCHANEL. Ten skuteczny laser diodowy jest sprzętem czwartej generacji, który emituje trzy długości fal – 755 nm, 808 nm i 1064 nm, umożliwiając przy tym skuteczne usuwanie każdego rodzaju owłosienia z twarzy (w tym z żuchwy, górnej wargi i policzków), obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała. Laser diodowy to idealna alternatywa dla usuwania owłosienia tradycyjnym sprzętem, który może powodować nieprzyjemne efekty uboczne. Decydując się na ten rodzaj zabiegu, osoby korzystające z usług gabinetów kosmetycznych mogą liczyć na komfortowy, bezbolesny przebieg i estetyczny, trwały efekt.

W przypadku lasera do depilacji HAIR PLATINA istotny jest fakt, że wykorzystuje on system Sapphire Crystal. Dzięki temu rozwiązaniu chroni skórę przed negatywnymi skutkami zabiegu. Tym samym na ekspozycję wystawione są wyłącznie włosy i mieszki włosowe, pozostawiając tkankę skóry bez uszkodzeń. To zaś oznacza, że klient poddający się tego typu zabiegowi nie zmaga się z dokuczliwymi efektami usuwania owłosienia. Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem takiego sprzętu jest całkowicie bezpieczne dla skóry i jednocześnie niezwykle skuteczne w redukcji włosów. Metoda usuwania owłosienia z wykorzystaniem lasera diodowego różni się od zwyczajnych zabiegów depilacji stopniem ingerencji. Nie powoduje dyskomfortu ani efektów ubocznych.

Korzystanie zatem z lasera HAIR PLATINA wiąże się z efektywnym usuwaniem zbędnego owłosienia na dowolnym obszarze ciała, jednocześnie z redukcją dyskomfortu w czasie zabiegu, jak i nieprzyjemnych skutków mogących wystąpić po wykonaniu depilacji. Tym samym urządzenie to będzie doskonałym uzupełnieniem każdego gabinetu oferującego klientom usuwanie owłosienia.

Prezentowany laser jest prosty w obsłudze, umożliwiając pracę w dwóch trybach. Czytelny ekran pozwala łatwo i szybko ustawić pożądane parametry. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest również jego przystępna cena, czyniąc je bardzo konkurencyjnym względem artykułów proponowanych przez innych dostawców. Jego skuteczność i zmniejszony dyskomfort w trakcie i po zabiegu skutecznie przyczyni się do odrobienia tego wydatku. Powszechny zabieg to laserowe usuwanie owłosienia. Należy on do najpopularniejszych usług każdego gabinetu kosmetycznego. Depilacja laserowa z wykorzystaniem sprzętu diodowego to konkurencyjna propozycja, stanowiąca doskonałe zastępstwo dla metody tradycyjnej.

Jak to działa?

HAIR PLATINA jest laserem diodowy czwartej generacji, profesjonalnym urządzeniem dedykowany dla klinik skoncentrowanych na usuwaniu zbędnego owłosienia. Urządzenie emituje trzy różne długości fali lasera: 808nm, 755nm, 1064nm. Dzięki zastosowaniu najnowszego rodzaju generatora produkcji USA – MIKROCHANEL jakość zabiegów znacznie przewyższa dotychczasowe systemy oparte tylko na jednej fali lasera. Głowica wyposażona jest w system Sapphire Crystal dzięki czemu precyzyjnie i w sposób ciągły chroni skórę podczas zabiegu. Usuwanie niechcianych włosów Laserem diodowym HAIR PLATINAodbywa się za pomocą ekspozycji na impulsy światła laserowego 808nm, które niszczy mieszek włosowy. Lasery uszkadzają chromosfery, selektywnie je ogrzewając, pozostawiając otaczającą tkankę w nienaruszonym stanie. Melanina w mieszkach włosowych jest celowana i uszkadzana, co powoduje przerwanie wzrostu i regeneracji włosów.

linia

Laser Eos Ice Platina II to innowacyjna kombinacja 3 fal w jednej głowicy dla każdego rodzaju skóry i koloru włosów.

  • 755 nm: idealny do zabiegu usuwania cienkich i jasnych włosów, takich obszarów, jak żuchwa, brwi, górna warga, policzki,
  • 808 nm: ma najszerszy zakres usuwania włosów i koloru, bezpieczna dla ciemniejszych rodzajów skóry. Najczęstsze obszary poddawane zabiegowi to ramiona, nogi, policzki, brody, plecy, bikini.
  • 1064nm: penetruje najgłębiej i jest najlepsza przy depilacji ciemniejszej skóry. Obszary poddane zabiegom, to skóra głowy, pachy, klatka piersiowa ,plecy , czasami obszar bikini.

     

Dane techniczne

Typ Lasera – Laser diodowy 3 długości fali: 755, 808, 1064nm

Wielkość plamki – 15x15mm

Powtarzalność – 10Hz, 15Hz, 20Hz

Szerokość pulsu – 10-400ms

Energia – 120j/cm2

Moc – 1600 W

Moc głowicy – 600 W

Przedział chłodzenia – poziom 1 – 5

System chłodzenia – Powietrze + woda + kontaktowy szafir

Temp chłodzenia wody  – 20 C

Zasilanie – AC220V,50Hz

Waga :  35 kg

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania