OxyGenO + urządzenie do złuszczania, oczyszczania i dotleniania skóry

Oxygeneo  urządzenie
Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
Poprawa gęstości i odżywienia skóry
Zmniejszenie porów
Poprawia drobne rozstępy
Zwiększa elastyczność skóry i poprawia krążenie
Zmniejsza ogólne zaczerwienienia i naczynka

OxyGenO – Jak to działa?

Do zabiegów odmładzających wykorzystuje się różnego rodzaju sprzęt. Urządzenie OxyGenO jest przykładem przełomowej technologii Microbubble Energy 3 w 1, czyli kompleksowej pielęgnacji skóry. Łączy ona w sobie takie efekty jak:

 • złuszczanie się zewnętrznej warstwy skóry;
 • wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę;
 • naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Na opracowanie Geno+ wpływ miał efekt działania gorących źródeł, które korzystnie wpływają na skórę, dotleniając ją. Zabieg polega więc na jej symulowaniu, które prowadzi do wywołania w organizmie reakcji zwanej „efektem Bohra”. Tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego, a jednocześnie w tym czasie następuje złuszczenie naskórka. W ten sposób podczas terapii OxyGeno (jak i po jej zakończeniu) powstaje idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych.

W zestawie, poza samym urządzeniem bazowym, znajdują się także opatentowane kapsułki: NeoRevive i NeoBright oraz żel zabiegowy. Dzięki nowoczesnej technologii wzajemne oddziaływanie tych elementów prowadzi do wytwarzania na skórze dużej ilości mikropęcherzyków zawierających CO2, które delikatnie pękają. Uwalniają tlen do tkanek, natychmiast ją dotleniając.

Efekty działania kapsułek:

 • kapsułka NeeRevive – odmładza skórę, redukuje zmarszczki, ujędrnia ją, wpływa na poprawę jej gęstości, odżywia ją, powoduje, że ma ona zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zmniejsza pory;
 • kapsułka NeeBright – rozjaśnia, odżywia, rozświetla skórę, poprawia jej gęstość i nadaje promienny wygląd. Jest ona naturalnie dotleniona i nawilżona, a jej kolor – wyrównany.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia OxyGeno+ to wspaniały sposób na ożywienie skóry i nadanie jej zdrowszego wyglądu. Dzięki temu cieszy się on coraz większą popularnością wśród Klientów gabinetów medycyny estetycznej. Skuteczność jest zauważalna już po kilku cyklach. Dobrze sprawdza się w przypadku cery z drobnymi niedoskonałościami w postaci przebarwień. Zmniejsza zmiany pigmentowe i wygładza powierzchnię skóry, dzięki czemu jest w stanie przyczynić się do znacznej poprawy cery. OxyGenO to innowacyjna technologia, która pozwala osiągać spektakularne rezultaty poprzez dotlenienie obszaru skóry, na którym wykonywana jest operacja. Dzięki temu wchłanianie składników odżywczych przebiega znacznie bardziej intensywnie.

Użycie OxyGenO zwiększa efektywność zabiegów z wykorzystywaniem składników aktywnych, poprawiających wygląd skóry. Należą do nich różne kwasy, powszechnie wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych. Kwas hialuronowy, nazywany ,,eliksirem młodości”, jest powszechnie stosowany w medycynie estetycznej ze względu na silne właściwości odmładzające i zdolność do wiązania wody. Z kolei kwas azelainowy wykazuje właściwości keratolityczne, hamując powstawanie zmian trądzikowych. Wykorzystanie urządzenia OxyGenO poprawia wchłanianie składników, które wykorzystywane są powszechnie w kosmetykach. Zastosowanie specjalistycznego sprzętu przyspiesza złuszczanie powierzchni skóry, co wpływa pozytywnie na regenerację cery. Jej dotlenienie przyczynia się do poprawy wyglądu i zredukowania niepożądanych przebarwień i niedoskonałości.

Zestaw zawiera

 • Urządzenie bazowe
 • Głowice zabiegowe – 2 szt.
 • Kapsułka NeeRevive – 1 op. (6 szt.)
 • Kapsułka NeeBright – 1 op. (6 szt.)
 • Wsparcie posprzedażowe,
 • Rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • Gwarancja12 m-cy,
 • Transport urządzenia do gabinetu,
 • Stałe bezpłatne konsultacje dotyczące obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów,
 • Szkolenie zakończone certyfikatem,
 • Instrukcje w języku polskim lub angielskim 

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania