Endermologia Lpg urządzenie - LM INVEST

Urządzenie – PIN-XL VACUM – radiofrekwencja mikroigłowa

urzadzenie do endermologii lpg
Głęboki lifting twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha,
Usuwanie rozstępów,
Usuwanie blizn potrądzikowych,
Poprawa gęstości skóry
Likwidacja obrzęków oraz cieni pod oczami
Poprawa kolorytu oraz struktury skóry
Wzmocnienie odporności tkanki łącznej
Odżywienie skóry,

Mikroigłowy RF, VACUM, frakcyjny – Opis

Problem mało estetycznych blizn i rozstępów dotyczy wielu ludzi. Stąd też usługi polegające na ich usuwaniu są bardzo popularne. Jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod jest stosowanie fal radiowych z frakcją, dzięki której skóra jest pobudzana do naturalnej regeneracji.

Prezentujemy urządzenie, jakim jest PIN XL VACUM. Wykonywany tym urządzeniem zabieg frakcyjny mikroigłowy wykorzystuje technologię RF, czyli fale radiowe, które są przesyłane za pomocą mikroigiełek w głąb skóry. W ten sposób jest ona frakcjonowana (przez nakłuwanie), a także odpowiednio ogrzewana przez prąd o odpowiedniej częstotliwości radiowej. Następująca w wyniku tego procesu denaturacja (czyli zmiana struktury białkowej) skóry skutecznie pobudza ją do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także powoduje napięcie włókien elastyny. W wyniku zabiegu zwiększa się również przepływ limfatyczny, tym samym z miejsca, na którym stosowano zabieg, sprawniej odprowadzane są toksyny. Z kolei na ich miejsce dostarczane są składniki odżywcze.

Tym samym zabieg frakcyjny mikroigłowy RF oferuje podobne działanie, co laser frakcyjny przy dużo mniejszym uszkodzeniu powierzchni skóry. Dzięki temu urządzeniu można skutecznie pozbyć się blizn, rozstępów, obrzęków, a także odżywić skórę, poprawić jej jędrność i koloryt.

Operujący urządzeniem PIN XL VACUM może precyzyjnie ustawić głębokość penetracji igieł, jak i częstotliwość radiową, dzięki czemu może odpowiednio ustawić parametry pod konkretne wymagania.

Jak to działa?

 

PIN XL VACUM to rewelacyjne urządzenie, które za pomocą mikroigiełek przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry.  Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigiełkami (frakcjonowania) w połączeniu z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.  Powoduje to frakcjonowane denaturowanie tkanki skórnej (podobne do frakcjonowanego lasera), indukując produkcję nowych kolagenu, napinając włókna elastyny ​​i zwiększając przepływ limfatyczny. Jednak w przeciwieństwie do lasera frakcyjnego, powierzchnia skóry jest minimalnie uszkodzona, co zapewnia bezpieczniejsze leczenie przy minimalnym przestoju. Lekarz ma pełną kontrolę nad głębokością, przez którą penetrują igły (od 0,5 mm do 3,0 mm) i nad siłą energii o częstotliwości radiowej, umożliwiając nieskończenie dostosowane zabiegi do wszystkich obszarów twarzy i ciała.

 

Końcówki zabiegowe

PIN XL VACUM MIKROIGŁOWY RF ma dwie końcówki zabiegowe nakładane na uchwyt RF. Jedna to inwazyjna końcówka z izolowanymi pozłacanymi mikroigłami RF. Pinów może być 18, 25, 49 lub 81, w zależności, które partie ciała lub twarzy leczymy, stosowana do leczenia skóry właściwej, oraz końcówka nieinwazyjna wykorzystywana do leczenia naskórka. Są także różne wielkości i kształt nakładek.

 

WhatsApp Image 2021-10-15 at 16.57.50
handpiece (1)
handpiece (2)
handpiece (4)

Dane techniczne

Product

PINXEL-VS

Power

max 50 watts

Handle

Fractional RF handle

Micro Needle RF handle

Frequency

2MHz

Energy

1-10 Level

Pulse Duration

10-900ms

Needle Deepths

0.4-4mm adjustable

Pressure Level

1-4

Working mode

SINGLE/AUTO

Mode

MONO & BIPOLAR

Cooling

1-3 Level (Max -10℃)

Tips

Insulated & Non-insulated

Invasive Tips

M-18, M-25, M-49, M-81

Non invasive Tips

F-3*3 , F-5*5, F-9*9

Power

10%,10A,50HZ / AC110V±10%10A,60HZ

 

Zestaw zawiera

  • Urządzenie bazowe
  • Głowica inwazyjna – 1 szt.
  • Głowica nieinwazyjna – 1 szt.
  • Wsparcie posprzedażowe,
  • Rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • Gwarancja 24 m-cy na urządzenie bazowe,
  • Transport urządzenia do gabinetu,
  • Stałe bezpłatne konsultacje dotyczące obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów,
  • Szkolenie zakończone certyfikatem,
  • Instrukcje w języku polskim lub angielskim

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania