Zestaw prp do osocza bogatopłytkowego - LM-INVEST

Zestaw prp do osocza bogatopłytkowego z certyfikatem medycznym

linia
Najwyższa jakość
Idealna sterylność
Pełna kompatybilność
Pełna skuteczność
Prosty i szybki zabieg
Certyfikat medyczny in vivo

Osocze bogatopłytkowe – zestaw PRP

 1. każdy z elementów zestawu posiada niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa do stosowania w medycynie
 2. elementy tworzą znormalizowany, w pełni zamknięty system próżniowy, samoczynnie pobierający krew.
 3. podczas wirowania warstwa osocza bogatopłytkowego skutecznie zostaje odseparowana od warstwy erytrocytów, znajdującej się w dolnej części probówki. Odseparowane osocze bogatopłytkowe stanowi idealnie przygotowany materiał do zabiegów.
 4. każda z probówek oraz każdy komplet elementów pobraniowych pakowane są osobno. Dzięki temu istnieje możliwość wykorzystania połowy zestawu do zabiegu. Pozostałe elementy pozostają nadal sterylne.
 5. nowoczesna technika vacuum umożliwia szybki i łatwy pobór krwi, przy zachowaniu precyzji zabiegu.
 6. zestaw nie zawiera chlorku wapnia, który aktywuje płytki krwi już w probówce. Czynniki wzrostu uwalniane z płytek aktywowane są w sposób naturalny, po podaniu osocza bogatopłytkowego do tkanek.
 7. dwa niezależne zestawy umożliwiają dopasowanie zakresu oraz ilości osocza bogatopłytkowego do zabiegu.

Nasz zestaw narzędzi znajduje różnorodne zastosowanie w wielu zabiegach medycyny estetycznej. Wykorzystuje się je między innymi w terapii mającej na celu usunięcie zmarszczek. To nowatorska metoda, która zdobywa coraz więcej zwolenników wśród Klientów gabinetów kosmetycznych. Ma na to wpływ wysoki stopień skuteczności i bezinwazyjność tego rodzaju kuracji. Zestaw do osocza bogatopłytkowego pozwala na wstrzykiwanie pod skórę preparatu krwiopodobnego, wytwarzanego z krwi pobranej od samej pacjentki i specjalnie uprzednio przygotowanej. Jest to więc terapia, do której nie wykorzystuje się żadnych preparatów obcego pochodzenia – jedyny składnik aktywny ma źródło w organizmie osoby przechodzącej procedurę. Zestaw do osocza bogatopłytkowego stosowany do usuwania zmarszczek stanowi znakomitą alternatywę dla kuracji przeciwzmarszczkowej z wykorzystaniem botoksu czy ingerencji chirurgicznych. Wiele osób nie toleruje botuliny – użycie osocza bogatopłytkowego nie może natomiast uczulić.

Oprócz abiegów kosmetycznych, zestaw do osocza można również wykorzystać do terapii pacjentów, zmagających się z uszkodzeniami stawów i ścięgien. Najczęściej to narzędzie używane jest jednak w medycynie estetycznej.

Przebieg całej procedury zazwyczaj zajmuje około godziny. Na początku osoba przeprowadzająca kurację pobiera od pacjenta około 8 mi krwi. Następnie, w celu pozyskiwania osocza bogatopłytkowego, konieczne jest oddzielenie od niego erytrocytów. Rozdział następuje z wykorzystaniem specjalistycznego zestawu. Odpowiednio przygotowany preparat krwiopochodny za pomocą iniekcji wprowadza się bezpośrednio do skóry. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać. Efekt kuracji utrzymuje się przez około pół roku. Za jej sprawą zwiększa się elastyczność skóry, a zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu. Jednocześnie cera staje się zdecydowanie lepiej ukrwiona i nawilżona. To bezpieczna dla skóry metoda odmładzania, która nie wymaga ingerencji chirurgicznej, przynosząc spektakularne efekty.

Certyfikat

Probówki posiadają certyfikat CE 93/42 EEC w klasie III

Pozostałe akcesoria są zgodne ze standardem ISO 10993

Zestaw zawiera

2 szt. probówka PRP in vivo

 • każda z probówek zawiera antykoagulant ACD: roztwór zawierający cytrynian sodu, kwas cytrynowy oraz glukozę
 • probówki posiadają klasę medyczną III
 • probówki są jałowe, wysterylizowane radiacyjnie.
 • każda probówka pozwala  pozyskać ok. 5 ml osocza bogatopłytkowego z 10 ml krwi pełnej pacjenta.

2 kpl system pobraniowy 

 • igła motylkowa 21Gx3/4ꞌꞌ
 • uchwyt
 • strzykawka o pojemności 5 ml
 • igła 21Gx1,5ꞌꞌ
linia

Potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia?

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania