Sprzęt medyczny – wynajem

Firma LM-INVEST oferuje nie tylko sprzedaż, ale i wynajmem urządzeń medycznych. W katalogu produktów do wypożyczenia dostępna jest aparatura potrzebna do wykonania najróżniejszych zabiegów medycyny estetycznej, takich, jak m.in.:

  • depilacja,
  • radiofrekwencja mikroigłowa
  • hifu
  • modelowanie sylwetki falami radiowymi
  • oczyszczanie twarzy

Oprócz tego dostarczamy lasery excimerowe oraz wiele innych aparatur potrzebnych w nowoczesnym gabinecie np. kosmetologa czy fizjoterapeuty. Dzięki maszynom, jakie tu Państwo znajdziecie, wykonacie szereg zaawansowanych, nowoczesnych usług modelowania sylwetki i poprawiania kondycji skóry.


Szeroki asortyment zaawansowanych urządzeń medycznych

Dostępny w ofercie laser diodowy do depilacji HAIR PLATINUM gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu owłosienia z różnych obszarów ciała. Wykorzystuje on połączenie 3 długości fal w jednym i zapewnia pracę w dwóch trybach pracy. Z kolei PIN XL to RF frakcyjny mikroigłowy, stanowiący nieodzowne urządzenie do odżywiania skóry, usuwania blizn różnego pochodzenia (w tym także rozstępów), jak i przeprowadzania liftingu różnych obszarów ciała.

Jeśli natomiast w ofercie Państwa gabinetu znajduje się m.in. karboksyterapia – mamy niezbędny sprzęt, umożliwiający bezpieczne i efektywne wykonanie tego zabiegu. Specjalny pistolet pomoże skutecznie zredukować cellulit, usunąć zmarszczki i leczyć trądzik. Gdy potrzebna jest maszyna do endermologii – urządzenie DERMEO SLIM to sprzęt, jakiego potrzebujecie. To zaawansowane narzędzie do modelowania kształtu twarzy i ciała. Stosując go, nie tylko wyszczupli się sylwetkę (szczególnie tam, gdzie konwencjonalne metody zawodzą), ale i skutecznie poprawi elastyczność skóry i odmłodzi wygląd. Gdy natomiast poszukujecie Państwo maszyn do przeprowadzenia kriolipolizy – proponujemy na wynajem COOLSLIM, dzięki któremu można m.in. modelować sylwetkę, usunąć rozstępy czy poprawić sprężystość ciała.

Przystępne warunki wynajmu sprzętu medycznego

Te i wiele innych aparatur, jakie dostępne są do wypożyczenia w firmie LM-INVEST, stanowią nowoczesne i efektywne rozwiązanie dla gabinetu kliniki medycyny estetycznej. Wierzymy, że każdy z proponowanych sprzętów do karpoksyterapii, endermologii czy depilacji spełni nawet najwyższe oczekiwania ich użytkowników, a tym samym – pomoże świadczyć zaawansowane zabiegi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy wypożyczenie laserów excimerowych, RF frakcyjnego mikroigłowego, jak i innych maszyn na korzystnych warunkach.

Jakie są ceny za wynajem poszczególnych aparatur? Wystarczy wybrać konkretne urządzenie i kliknąć je, by wejść na podstronę, na której znajduje się więcej szczegółów dotyczących m.in. ceny za wybrany okres, jak i dowozu proponowanego sprzętu. W przypadku Klientów zainteresowanych wypożyczeniem na okres dłuższy niż 1 miesiąc, koszty usługi ustalane są indywidualnie. Z naszej strony gwarantujemy, że interesujące Państwa urządzenia są najwyższej jakości i w pełni sprawne oraz że dotrą na miejsce w bardzo krótkim czasie.

Jeśli więc interesują Państwa m.in.

  • lasery excimerowe lub do depilacji,
  • sprzęt do takich zabiegów jak karboksyterapia czy kriolipoliza
  • maszyny do endermologii
  • RF frakcyjny mikroigłowy,

to zachęcamy do kontaktu z obsługą.